tvoemisto.tv24 июл.

У ЛЬВОВІ ЗРОБЛЯТЬ БАНК КРОВІ ДЛЯ ТВАРИН ІЗ УСЬОГО СВІТУ

Наразі вже є частково обладнана лабараторія на базі кабінету ЛКП «Лев».

У п’ятницю, 20 липня, відбулася благодійна вечірка, яка мала на меті зібрали 250 тис. грн для створення банку крові для тварин у Львові на базі «Лев». Співорганізатори акції Animal-id.info UA на своїй сторінці у Facebook повідомили, що вдалося зібрати частину суми – 22 тис. грн. У коментарі для Tvoemisto.tv засновник Animal-id.info UA Віктор Копач розповідає, що це була лише перша вечірка із низки запланованих. Окрім того, гроші планують зібрати не лише завдяки вечіркам, а й у співпраці з меценатами та громадськими організаціями. «Це поетапний проект, але нам треба зібрати гроші якомога швидше. Наприклад, якщо нам вдасться купити мікроскоп на зібрані гроші, то ми вже зможемо досліджувати кров», – розповідає Віктор Копач. Він зазначає, що на основі Animal-id.info UA роблять IT-систему, яка б дозволила користуватися банком крові не лише зі Львова, а й з усього світу. Окрім облаштування лабораторії, також працюють над розробкою електронного кабінету, де власник тварини зможе ознайомитися з вказівками, як донувати кров чи, навпаки, скористатися послугами банку крові. За словами Віктора Копача, у Львові є 14 тисяч власників тварин, які зможуть донувати кров в ургентних випадках. «Наприклад, вкусив собаку кліщ. Терміново треба перелити кров. Ви звертаєтеся до клініки, але наймовірніше, що не знайдете ту групу крові, яку потребуєте, тому що обладнання там досить просте і не має можливості зберігати великий обсяг крові. А потім у цій системі, де є 14 тисяч потенційних донорів, ви ставте галочку, і вона підбирає вам потенційного донора», – розповідає Віктор Копач про те, як працюватиме банк. Також він заначає, що донувати кров зможуть всі охочі, для яких будуть певні переваги або часткова оплата послуг. Наразі вже є частково обладнана лабараторія на базі кабінету ЛКП «Лев», адже проект банку крові входить у стратегію розвитку ЛКП «Лев». 250 тис. грн збирають на обладнання, якого не вистачає. За словами Віктора Копача, послугами банку крові зможуть користуватися не лише власницькі тварини, а й безпритульні, якими опікуватимуться ЛКП «Лев». Для останніх послуги будуть безкоштовні, натомість для власницьких собак буде встановлена оплата.

💬 Последние комментарии
Алёна
Согласна больше с версией о том, что Банковая с помощью Мураева создаёт себе лояльную оппозицию, чтобы забрать голоса у ОПЗЖ. Они и подсказали англосаксам эту фамилию. И не Медведчук пожаловался на Мураева, он гораздо выше этого. Это Мураев на своём канале обратил внимание СБУ на недопустимость поездки Медведчука в Москву на переговоры по уменьшению цены на газ. Это он требовал у СБУ наказать Медведчука, как агента Кремля. После этого Россия наложила на него санкции. Он действительно очень мутный тип, какое-то второе дно в нём есть.
Весёлый Роджер
Добавляй долбоэб продажный - с кем с вами? "Америка с нами.хе."- С МУДАКАМИ!
Елена
Америка с нами.хе.
Весёлый Роджер
ОЙ.... УВАГА майдунцы!!! Що хлопцы скакуны робиться! ОЙ, а що там впереди!!! Уся Европа не захочет ВОЙНЫ с Россией! ОЙ, а впереди такие бунты - шо ативаксеры и ж.жилетики - это всё детский лепет!!! НИКТО за щиродупых умирать не БУДЕТ!!! Бо Европа не знает, дэ война может початися, НО ПРЕКРАСНО знает - ДЭ ВОНА ЗАКИНЧИТИСЯ!!! "По берлинской мостовой Кони шли на водопой, Шли, потряхивая гривой, Кони-дончаки. Распевает верховой: «Эх, ребята, не впервой Нам поить коней казацких Из чужой реки». Казаки, казаки, Едут-едут по Берлину Наши казаки......"
Весёлый Роджер
Тогда по нормальной ЛОГИКЕ, а не по рассуждениям 70-ричного пердуна Шмули, шизореника со справкой. Получаются, шо твои пиндосы полные ТЕРПИЛЫ! Гонять такую армаду до Кореи, столько потратить долляров и практически пойти на все условия Ким Чен Ына! И на фуя тоди? Вот такая вона логика, а НЕ щирые мозги прапора брехуна, с едва заметной извилиной, да и та от фуражки осталася!
Игбун Хохлов
По стандартам ЕС. https://www.youtube.com/watch?v=uU79Y84J0r8
Весёлый Роджер
Шмуля писал, шо папа военный был и с ним был не согласен по политичным вопросам. А вот маму Шмуля видно сам порешил, та цэ от любви большой. Щоб не мучилась - бо ела много, целых два кусочка хлеба. Цэ для Шмули была огромная трагедия в такой трате! Живёт он сейчас ОДИН, тому що вин редкостная гнида и жидяра такой - каких свет ещё не видовал. Старик Плюшкин по отношению к нему - просто расточитель. Ну представь, вся квартира в кирзе, кальсонах, трусах синих, новых и ГЛАВНОЕ в б/у- ведь ничем падаль не брезговал - ВСЁ тащил до хаты! И до хрена ещё др. амуниции со складов ЮГВ. Как же Шмуля поддонок мечтал на этом разбогатеть, та в Америку улететь та всех на фую оттуда вертеть!