У Німеччині почали будівництво Кельнського єврейського музею

В одному з найбільших міст Німеччини почалося будівництво Кельнського єврейського музею. Наріжний камінь фундаменту був закладений в археологічному кварталі міста, повідомляє 2 липня Cедмица.RU. Заставний камінь виготовив майстер-каменяр Маркус Хайндль з вапняку - матеріалу, який вживався при ремонті Кельнського собору в 19 столітті. Автором проекту виступив архітектор Петер Фюссених. Музей буде розташований на Кельнській Ратхаусплац, де раніше знаходився єврейський квартал. В ході церемонії закладки каменя прем'єр-міністр Північного Рейну-Вестфалії Армін Лашет зазначив, що іудаїзм є важливою частиною німецької історії. У Кельні присутня культурна спадщина багатьох народів, зокрема єврейська синагога та інші унікальні об'єкти середньовічної архітектури. Музей буде нагадувати про життя євреїв у Кельні, а також служити символом, який виступає проти антисемітизму і расистських течій у суспільстві. На його будівництво планується витратити близько 80 мільйонів євро. Музей повинен відкритися в 2021 році - у 1700-річну річницю появи іудейської громади у Німеччині, яка влаштувалася на північ від Альп і була вперше згадана в 321 році. Влада Кельна взяла на себе утримання будівлі та археологічних пам'яток. Сьогодні в районі ратуші знаходяться залишки середньовічного єврейського кварталу, серед яких археологічні пам'ятки європейського значення, які датуються четвертим століттям, майже сто квадратних метрів палацу преторії, палац імператорського намісника Риму, середньовічний єврейський квартал і християнський квартал златоковалів. Близько 6000 квадратних метрів підземного рівня будуть обладнані під археологічну виставку з залишками синагоги, пекарні, танцювального залу і госпіталю, виявлених під час розкопок. Крім синагоги, відвідувачі зможуть побачити стародавні медальйони, вироби з мармуру і слонової кістки, а також написи на івриті. Археологи також знайшли численні грифельні дошки з написами, в тому числі епиграфічний напис на ідиш. Всі ці предмети дозволять відтворити багато аспектів єврейського життя в середньовічному Кельні.

💬 Последние комментарии
999
Хеппи энд отменяется по причине отмены концертов "Квартала - 95" в Кремле
Гость
Автор статьи не в теме...после масштабного обмена ядерными ударами между США и Россией Земля лет так двести будет непригодна для жизни. А автор рассуждает о выгоде для Китая))
КВН - это молодёжное КГБ РФ
МАМА МИА сказала что ЭТО.Т президент поразительно похож на клоуна Хазанова в молодости )) а именно Сценка про "бойца невидимого фронта"
999
Верхушка КПСС развалила СССР. Теперь Зюганов по недомыслию ведет подобную политику
це Остаточне прощавай!
где то в Европах у Шария уже задымел пукан...
ты не поверишь!
В свободной и Вяликой Британии платят "налог на телевизор", все жители страны, у которых есть телевизор. Раньше в двери пожилых людей стучались судебные приставы и угрожали им тюремным заключением. Тогда ещё не было телевизоров , но уже платили НАЛОГ за размер окон...
999
Во время войны сеющих панику расстреливали перед строем без суда и следствия.