У Німеччині попередили атаку ісламістів, 10 затриманих

Прокуратура у Франкфурті-на-Майні повідомила про затримання 10 осіб за підозрою в плануванні нападу з використанням автомобіля і зброї. Про це повідомляє Deutsche Welle. Підозрюваних затримали в ході поліцейських рейдів за участю 200 офіцерів у районі Франкфурта у п’ятницю вранці. Вік затриманих - від 20 до 42 років, про їхнє громадянство не повідомляють. Відомо, що вони живуть у Франкфурті, Оффенбаху, Вісбадені та Майнці. [L] Спочатку було затримано 11 осіб, потім розслідування зосередилось на 10 підозрюваних. Головні підозрювані - 21-річний чоловік з Оффенбаха та двоє 31-річних брати у Вісбадені. Всі вони пов'язані з місцевою ісламістської салафітского громадою. Згідно з попереднім розслідуванням, обвинувачені планували використовувати автомобіль і вогнепальну зброю, щоб убити якомога більше "невіруючих". Вони орендували великий автомобіль, зв'язалися з торговцями зброєю і почали збирати кошти. [L] Під час рейдів поліція виявила понад 20 тисяч євро готівкою, кілька ножів, невелику кількість наркотиків, різні документи і електронне обладнання для зберігання даних. Затриманих звинувачують у фінансуванні тероризму і змові з метою вчинення злочину.

💬 Последние комментарии
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .
Луна -2
Привет Роджер - ну во -первых благодаря твоей помощи и других здесь печатающих отзывы - нас здесь много -не я одна - Детективное агентство .. это только в детективах -которые я обожаю читать и смотреть фильмы.-вот и все -спасибо .. за идею но пользоваться ею хлопотно. и лучше я останусь инкогнито .
--------
Офицеры в советской армии какая то часть подерживали неуставные. По намеку офицера отпустит в отпуск ,раньше домой и т. д. бугры застроили подразделение и внём порядок .Я думаю что менталитет то же и ВСУ-люди теже самые.