У Німеччині та Туреччині затримали 35 підозрюваних у перевезенні біженців до ЄС

Поліцейські Німеччини і Туреччини провели скоординовані рейди проти підозрюваних у нелегальному перевезенні мігрантів і біженців до Європи. У рейдах в Німеччині брали участь майже 500 офіцерів, у тому числі тактико-спеціальні підрозділи, які провели обшуки в 16 будинках в шести регіонах. П'ять осіб було заарештовано. Це переважно сирійці, з яких двоє в даний час очікують надання притулку. У Туреччині поліція провела обшуки в 10 будинках в Стамбулі, Мерсині, Ізмірі і Хатаї і заарештувала 30 осіб, а також конфіскувала комп'ютери, десятки тисяч доларів готівкою та інші речові докази. Туреччина є головною транзитною державою для мігрантів з Близького Сходу, Азії та Африки, які намагаються дістатися до Європи, і Німеччина тісно співпрацює з Анкарою, щоб спробувати зупинити потік.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .