intvua.com31 авг.

У НОВІЙ ЗЕЛАНДІЇ ВЗЯЛИСЯ ЗА ПОРЯТУНОК ДЕЛЬФІНІВ ВІД ЛЮДЕЙ

Уряд Нової Зеландії заборонив туристам купатися з пляшконосими дельфінами - афалінами, оскільки це негативно впливає на їхню поведінку і подальше виживання. Про це повідомляє The Guardian. В урядовому Департаменті з охорони природи зазначили, що взаємодія з людьми вливає на відпочинок та харчування афалін. Заборона стосується туроператорів у Затоці островів на східному узбережжі Нової Зеландії, популярної у відвідувачів. При цьому взаємодія туристів з дельфінами інших видів не заборонена.

Афаліни полюбляють плавати біля узбережжя, що робить їх вразливими до людської діяльності - з 1990 року їхня популяція скоротилась на 66%. Основна група дельфінів, яка постійно відвідує регіон, складається всього з 19 особин. Згідно з останніми дослідженнями, смертність їхніх дитинчат складає 75% - це найвищий показник як у Новій Зеландії, так і в усьому світі, а також в афалін, яких утримують в неволі. Департамент охорони природи також знизив час взаємодії з тваринами з 30 до 20 хвилин і обмежив їх відвідування вранці та вдень, щоб збільшити дельфінам час відпочинку від людей.

Туроператори в свою чергу занепокоєні можливим зменшенням кількості відвідувачів Нової Зеландії через обмеження на купання з дельфінами. Також вони переконані, що обмеження знизять кількість їхніх суден на воді, а це, в свою чергу, зменшить нагляд за приватними суднами, що без дозволу наближаються до вразливих популяцій дельфінів. Але туристам досі дозволено купатися із глекорилами темними - видом дельфінових, що водяться біля Південного острова Нової Зеландії.

💬 Последние комментарии
Зеленский в бешенстве
Американцы ж не дураки. Они дают подневольным людям свободу и затем смотрят как те ею распоряжаются. Если люди распоряжаются предоставленной свободой эффективно, то это хорошие люди. Если нет, то плохие. Все как в той притче о хорошем и плохом рабах.
Зеленский в бешенстве и без плана
Нужно смотреть на факты, а не летать в облаках. Например, Турция давно принята в американский трансатлантические военный блок, но это не сделало Турцию нормальной страной... Швецию нужно принять. Финляндию - не нужно. Прибалтов, включая поляков, и турков - исключить. Безнадежную Украину, соответственно, принимать нет никакого смысла.
Кот
Их спаровать с Зелебобой и Борюсик в следующий раз с упоением сыграет писюном на рояле!Благо,у Зельца партитура имеется!!!
МДА
Это печально. Кто такой Ермак - деятель, юрист, кинопродюсер. Помощник народного депутата Украины от Партии регионов Эльбруса Тадеева. Президент общественной организации «Ассоциация предпринимателей города Киева». То есть КПД = 0. Рукоблуд, самоучка - то есть никто.
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))