zik.uaSep 23

У Нью-Йорку стартують генеральні дебати Генасамблеї ООН

Сьогодні у Нью-Йорку в штаб-квартирі ООН розпочинаються генеральні дебати Генасамблеї.

Про це повідомляє Голос Америки.

У загальних дебатах на Генеральній Асамблеї візьмуть участь понад 130 глав держав і урядів.

В центрі уваги світових лідерів, які зберуться на щорічну сесію Генасамблеї, буде усунення кліматичної загрози, що нависла над планетою.

На засіданні також обговорюватимуть підвищення напруженості в різних районах світу – від Перської затоки до Афганістану, зростання націоналізму, посилення нерівності та нетерпимості.

Окрім того, буде приділено увагу побоюванням щодо можливих військових дій, особливо у відповідь на недавні атаки на нафтові об’єкти Саудівської Аравії, які мають ключове значення для світових поставок енергоносіїв, а також глобальні конфлікти і кризи в Сирії, Ємені, Венесуелі та інших місцях, суперечки між Ізраїлем і палестинцями, протистояння Пакистану і Індії через Кашмір.

Під пильною увагою опиняться також президенти США і Ірану Дональд Трамп і Хасан Рухані, чиї країни виявилися на краю ескалації напруженості.

«Міжнародне співробітництво потрібно нашому втомленому світу більше, ніж будь-коли, але від того, що ми будемо просто говорити про це, нічого не трапиться, – заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. – Давайте подивимося правді в очі: Ми не можемо втрачати час».

Загальні дебати на Генеральній Асамблеї ООН, які почнуться у вівторок і завершаться 30 вересня, зберуть світових лідерів з 136 з 193 держав-членів ООН. Настільки широка участь відображає посилення глобального акценту на проблеми зміни клімату і небезпечного стану світу і безпеки.

Інші країни будуть представлені на рівні міністрів і віце-президентів. Винятком стануть Афганістан, де завершується напружена кампанія перед виборами президента 28 вересня, і Північна Корея, яка знизила своє представництво з міністра до, мабуть, посла в ООН.

Наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман і прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху відмовилися від участі і вирішили направити своїх міністрів.

Цього року ООН доповнила порядок Молодіжним кліматичних самітом, який пройшов напередодні повномасштабного саміту світових лідерів з питань клімату, що відкривається в понеділок. Все це відбувається напередодні щорічної засідання в підковоподібної залі Генеральної Асамблеї ООН, яка розпочнеться у вівторок вранці.

Гутерріш відкриє загальні дебати виступом про стан справ в світі, відразу після чого з промовами почнуть виступати світові лідери, включаючи Трампа, президентів Бразилії, Єгипту та Туреччини. Планується, що президент Ірану Рухані виступить перед асамблеєю в середу вранці.

ООН також проведе чотири інших саміти, присвячених загальному охопленню медичних послуг, прогресу в досягненні 17 цілей ООН по боротьбі з бідністю і охороні навколишнього середовища, новим шляхам фінансування економічного розвитку, та щодо розвиваючих острівних держав, які перебувають на передньому плані того, що ООН називає кліматичною надзвичайною ситуацією.

Хоча засідання самітів будуть відкритими, значна частина заходів на цьому тижні високого рівня буде проходити за закритими дверима. Прессекретар ООН Стефан Дюжаррік повідомив, що надійшло 630 заявок на проведення зустрічей в ООН. Сотні інших зустрічей у форматі «один на один» і в невеликих групах будуть проходити в готелях, в представництвах при ООН, а також під час обідів і вечерь.

Посол Індії в ООН Сайед Акбаруддін, наприклад, повідомив, що прем’єр-міністр Нарендра Моді і міністр закордонних справ Субраманьям Джайшанкар проведуть принаймні півгодини з кожним із приблизно 75 президентів, прем’єр-міністрів і міністрів закордонних справ в рамках «дуже інтенсивних» контактів.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса?Почему Украина может присвоить себе это право?Какая разница за что его расстреляли , видимо, за дело , Таких вот малолетних идиотов , верящих в украинское возрождение и используют службисты из СБУ, А потом оправдываются что мол, детей расстреляли..Хочешь совет - не вмешивайся в эти дела .Тогда и живой останешься.Во-вторых никогда не пиши того, о чем не знаешь.. Мне все равно за какое дело его арестовали_ сам виноват, не мальчишка уже, надо было думать головой, а не одним местом .Мне просто жаль детей И ИХ МАТЕРЕЙ, КОТОРЫЕ ВИНОВАТЫ ТОЛЬКО В ТОМ, ЧТО ОКАЗАЛИСЬ НА ТЕРРИТОРИИ НЕ НУЖНОЙ Украине, если она позволяет расстреливать своих же граждан,
Хулиган
Не против ЕС, а против Польши, Венгрии, Чехии и Словакии. В Польше живут люди, которые не умеют принимать решений. Кто ж им виноват, что они не умеют думать.
Макс
Взять петра , поставить раком , и зажать соски в тиски .И нещадно жарить в сраку - петр загнется от тоски . .
Будет что будет
Думаю, что будет война с целью окончательной зачистки Восточной Европы. Для растущего населения благополучной Западной Европы нужно больше жизненного пространства. План Ост называется.
Одессит
Я надеюсь, что реакция России, о которой так настойчиво предупреждают, это славное русское войско по левому берегу Днепра и мы, русские, на исконно русских землях от Одессы и до Харькова незамедлительно сможем вернутся домой в Россию-Матушку.
Отож
NATOвские базы на территории Украины превращают ее в мишень для ракет с обеих сторон. Оно нам надо?
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Авторские статьи
Авторские статьи6ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи7ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи7ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи8ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи8ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи8ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи9ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи10ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи10ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1