racurs.ua24 июл.

У Пакистані невідомий розстріляв натовп мітингувальників і наклав на себе руки

Відомо, що після розстрілу людей нападник покінчив життя самогубством. Місцеві правоохоронці встановлюють причини події

Під час політичного мітингу в окрузі Чаквал в пакистанській провінції Пенджаб невідомий відкрив вогонь по натовпу, внаслідок чого загинули щонайменше шестеро осіб, ще близько 10 постраждали. Про це у вівторок повідомило агентство «Сіньхуа» з посиланням на місцеву поліцію. Інцидент стався ввечері у понеділок. Відомо, що після розстрілу людей нападник покінчив життя самогубством. Місцеві правоохоронці встановлюють причини події. За попередньою версією, напад на демонстрантів вчинила психічно хвора особа. Нагадаємо, внаслідок теракту в Пакистані, вчиненого 13 липня, загинули 128 осіб. Крім того, отримали поранення ще 130 осіб. Теракт стався в місті Мастунг в пакистанській провінції Балуджистан. Смертник підірвав себе на мітингу кандидата в депутати парламенту країни, на якому були присутні близько тисячі осіб. Внаслідок атаки загинув також і кандидат в депутати Навабзада Раізані.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .