www.unn.com.ua14 авг.

У Пакистані закликають жителів індійського штату Пенджаб саботувати службу в армії

Міністр науки і технологій Пакистану Фавад Чоудрі закликав жителів індійського штату Пенджаб, що межує з колишнім штатом Джамму і Кашмір, населеного переважно сикхами, відмовитися від служби в індійських ВС, передає УНН з посиланням на його Twitter. “Я закликаю всіх жителів штату Пенджаб: не підтримуйте свавілля і не служіть в Кашмірі!” — написав Чоудрі у вівторок в Twitter. Міністр також підкреслив, що “досягнення миру неможливо без опору”. У відносинах Пакистану і Індії виникла напруженість через рішення індійського уряду ліквідувати штат Джамму і Кашмір і створити в цьому регіоні дві союзні території. З цією метою парламент затвердив скасування 370-ї статті конституції, яка наділяла штат Джамму і Кашмір особливим статусом. Ісламабад різко засудив таке рішення. Варто також нагадати, що у Верховному суді Індії заявили, що “потрібно багато часу, аби навести порядок у Кашмірі”.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!