У передмісті Парижа зруйнують мікрорайон «Гагарін»

У передмісті на півдні Парижа зруйнують житловий комплекс «Гагарін».

Роботи із ліквідації будинків, у церемонії введення в експлуатацію яких 1963 року особисто взяв участь перший космонавт Юрій Гагарін, розпочалися минулої суботи, повідомляє кореспондент Укрінформу. Так званий «червоний» мікрорайон упродовж десятиліть був уособленням побудови комунізму на муніципальному рівні – у роки, коли Комуністична партія Франції мала найбільший вплив у країні. У 60-ті роки будинки «червоного» містечка вважалися передовими за рівнем соціальної урбанізації та комфорту, але згодом втратили свою привабливість, набули чимало соціальних проблем, включаючи поширення наркоманії, нелегальний продаж героїну. Представники середнього класу відмовлялися там поселятися. Відтак, на місці зруйнованого «Гагаріна», де проживало 380 сімей, буде побудованого сучасний екоквартал на 1400 помешкань. 30% житлового фонду буде соціальним.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту