news.finance.ua12 мар.

У Південній Кореї створено підрозділ з боротьби зі злочинами в сфері криптовалют

Генеральна прокуратура Південної Кореї оголосила цього тижня про створення нової оперативної групи, на яку покладено завдання щодо боротьби та попередження злочинів у сфері криптовалюти. Про це пише Cryptoglobe з посиланням на місцеву радіомовну службу Korean Broadcasting System (KBS). Такий крок став відповіддю влади на зростаючу хвилю злочинності в криптовалютному просторі. Діяльність група буде спрямована, зокрема, на розкриття шахрайських схем, припинення відмивання грошей, а також на інші злочини, пов’язані з фінансовими технологіями. За інформацією KBS, якщо в 2016 році в Південній Кореї було зареєстровано 53 випадки злочинів з використанням криптовалют, уже в 2017 році, коли ринок вийшов на історичні максимуми, ця цифра зросла до 453. У 2018 році кількість таких злочинів склала 4591. Повідомляється, що співробітники оперативної групи зможуть відстежувати рахунки осіб, підозрюваних в незаконному отриманні коштів, хоча які саме для цього будуть використовуватися інструменти, не уточнюється. Також вони зможуть ділитися інформацією з іншими державними структурами, допомагати в організації колективних позовів від інвесторів, а в разі необхідності матимуть повноваження з замороження банківських рахунків.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
к0цапи опять йидять наше сало !!!
с груди.ня 2021 по цицень 2022 - Путен, Рукой Кремля, опять поднял цены на еду для Украины
Да, мистер президент
Я же говорю, что Мартин Лютер Кинг - это плохо, а Малкольм Икс - хорошо!
Слава Шикиладнаму Кирилю!
да здраствует мой личный суд ! самый гуманный в мире суд ... и назначенная мной самим два года назад, для меня любимого, ТА САМАЯ судья (Хитро Хорошенко)