У штаті Флорида оголошено евакуацію

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс оголосив обов'язкову евакуацію в дев'яти округах штату, в семи - добровільну, випливає з заяви, опублікованої на сайті глави регіону.

"Доручення про обов'язкову евакуацію спрямовані в округи Палм Біч, Мартін і Сент-Люсі. Доручення на адресу округів Сент-Джонс, Бревард і Волус надійдуть завтра", - йдеться в заяві. Уточнюється, що обов'язкова евакуація також торкнеться округів Дувал, Індіан і Нассо. Ще в семи округах проводиться добровільна евакуація. Для забезпечення вільного проїзду з метою евакуації губернатор призупинив збір мит на деяких платних автодорогах штату, зокрема, на основній магістралі Тернпайк. На території штату функціонує 38 спільних і 11 спеціалізованих сховищ. Підкреслюється, що влада Флориди готова задіяти до 28 тис. робітників для оперативного ремонту електромереж у разі їх обриву під час урагану. До 40 пошукових загонів знаходяться на чергуванні. У заяві також йдеться, що штат посилено забезпечується паливом і провіантом. Більше 45 загальноосвітніх шкіл та 34 ВНЗ, а також низка державних установ оголосили про своє закриття на час НС. Також евакуацію оголошено в штатах Джорджія і Південна Кароліна.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну таки Сруль, ты тут не балуй -таки ты шо дуЛак? Отвечай на вопрос, а не встречный задавай - или признавай, что ты продажный МУДАК! "Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?" Цэ важный вопрос для твоей ЕДИНОЙ и ны делимой колониальной крайины, пид руководством воров-керивником и их бандитов-убийц рагулей! Ну дафай тварь - Зиг-Хай! Отвечай!!!
Мяколка
пиймать и описать. куди тики местни смотрять?
Мякола
а тож, вот тики и можуть шо блакоти. треба идти на Крим.
ке
не ври батареи горячие!
Елена
Это Луночка бизнес,он не имеет национальности,он гражданин того государства или государств где в первую очередь могут сохраниться его средства,а не где он зарабатывает,ибо это "святой строй" , двигатель всего человечества со слов этого недоумка Роджера, поэтому Америка с нами!а с Роджером соЛЖЕницын,такие вот дела.
Альфа і омега
Каменяр, а нащо тобі служити націоналістам, нащо служити нації? От подивись на жидів - вони нікому не служать окрім Б-га. Хіба ж вони не є прикладом для наслідування?
привет от генерала Мороза.
Що тут скажешь? скажу - попрыгай д о небес - свою кричалку-СУГС- покричи сто раз..Тогда быть может и согреешься. А на дровишки не надейся уж больно золотые они теперь