У Швейцарії жінки протестували проти гендерної нерівності в оплаті праці

У кількох містах Швейцарії 14 червня відбулись страйки жінок, що виступають за встановлення рівної оплати праці для чоловіків та жінок.

Про це повідомляє UPI. “Жінки працездатного віку у всій Швейцарії вийшли на страйк у п'ятницю, протестуючи проти того, що вони називають "спротивом уряду проти рівної оплати праці для чоловіків та жінок”", - йдеться у повідомленні. У середньому швейцарські жінки заробляють на 20 відсотків менше, ніж чоловіки, жінки недостатньо представлені на керівних посадах, стверджують учасниці акції. Крім того, за їх словами, догляд за дітьми — дорога справа з дуже невеликими пільгами. За даними опитування, проведеного Міжнародною організацією праці, Швейцарія серед аутсайдерів - з великим розривом в оплаті праці за гендерною ознакою. Протестні акції у п'ятницю заплановані в містах Берн, Сіон та Лозанна. Деякі жінки-учасниці сказали, що вони взагалі не працюватимуть сьогодні, а інші планують піти з робочих місць раніше кінця своїх змін, після завершення 80% свого робочого часу. Цей страйк має на меті відзначити річницю знаменитого страйку 1991 року, який відбувся з нагоди 20-річчя з дня набуття жінками Швейцарії права голосувати на федеральному рівні. Тоді протестувальниці закликали до захисту від дискримінації на робочому місці та сексуальних домагань під час роботи, ці вимоги за п'ять років були закріплені у швейцарському законі про гендерну рівність.

💬 Последние комментарии
УЖЕ 30 ПЕТ НАПАДАЮТ!
Не 8 лет, а 30 лет прибалты заявляют о скором нападении России. А Россия добрая - всю эту клевету терпит! По судам затаскать нужно всех этих брехунов!!!
Игбун Хохлов
Да. Польша тоже входит в страны приболтике.
ALWAS
И так уже 8 лет.....
Змагарская недоля
Так поляки тоже прибалты! Только батькиным бульбашам не повезло. И литвины, вроде как, но от выхода к Балтийскому морю отрезаны, еще и в плен попали.
ПОДАТЬ НА ЭТОГО ПИЗДОБОЛА В СУД!!!
Нужно наконец-то заставить этих шавок отвечать за клевету! Не нападёт Россия в ближайшие часы, - подать на этого пиздобола в суд! И взыскать моральный убыток по полной программе!!!
подрывает фин.стабильнось?
как только своих выведут, начнется "вольница" , "каждому по гранатомету" , председателю райсовета стингер. те ушли, эти не пришли. статистикой займется Калашников. вот кому бы памятник как символ - Нестору Махно.
а вы хотели
как в Афгане? та не. по-ивропецки упакуют кошельки, выведут баблецо, сядут на самолет и ариведерчи, в азиатском регионе жирнее заработок. заодно проучат наглых бошей - не хотели на Ивана навесить, разгребайте сами. так понимаю время Ч это олимпиаде (там чтото подпишут три страны), и в итоге три санкционные страны в союзе, Ганс сблизится с Иваном . а Джо будет сидеть на берегу Ю.Китайского моря и смотреть как морские дроны ему дули крутят. ну а цирк ,конечно ,поедет на гастроли, кто в гости к коллегам за пролив, кто в теплые земли. но вот тогда все для них и начнется . "грабь награбленное"