www.dw.com7 авг.

У Сінгапурі 46 країн підписали Конвенцію ООН щодо міжнародних спорів

Конвенція передбачає просування позасудового врегулювання транскордонних спорів за допомогою медіації. Дотепер такі суперечки вирішувалися переважно в арбітражах. У Сінгапурі представники 46 країн у середу, 7 серпня, підписали Конвенцію ООН про міжнародні мирові угоди, досягнуті в результаті медіації. Документ, який був вперше представлений ООН у Нью-Йорку в грудні 2018 року, підписали, зокрема, Китай, США, Південна Корея, Індія та інші держави. Країни Європейського Союзу ще мають вирішити, підписуватимуть вони конвенцію як спільнота чи окремо. Так звана "Сінгапурська конвенція щодо медіації" спрямована на те, аби в майбутньому транскордонні комерційні спори частіше вирішували за допомогою посередництва (медіації) та шляхом укладання мирових угод. Як правило, це швидше та дешевше, аніж процеси у міжнардних арбітражах. Однак дотепер просунути цю ідею з юридичної точки зору було складно. Запропонована конвенція повинна допомогти в цьому. Хоча експерти вже висловлюють сумніви, що це вдасться. Помічник генерального секретаря ООН з правових питань Стівен Матіас назвав угоду "новаторською конвенцією" у питанні мирного врегулювання спорів, повідомляє агенція новин dpa. Конвенція була підписана на тлі посилення напруженості між США та Китаєм, які запроваджують нові мита на товари одне одного. Раніше президент України Володимир Зеленський уповноважив міністра юстиції Павла Петренка підписати від імені України цю конвенцію ООН.

💬 Последние комментарии
Будь готов
☝️
-------
ощыбка не 45 человек ,а 35 человек.
------
Украина локальная статистика двох ковидных отделений: с 45 больных-22 непривитых,13 привиьых.Привитых больше стало поступать с 5.01.2022.
Будь готов
Единственная верная национальная стратегия - это типа как у талибов получается... Слава украинскому талибану!
шэп
Так так таксс.. а это с..ка москали с ПУТИИНЫЫМ. Чиста падстава
Будь готов
В случае военного конфликта в Украине исторически страдает прежде всего гражданское население... На Западе по другому. Поэтому, учитывая данную особенность, настоятельно рекомендую населению вооружаться и активно участвовать в конфликте. Так у пересичного больше шансов выжить. А заодно и нужные реформы можно провести.
Нужно бомбить
Вообще, все плохо. Президент Зеленский объявил новый курс на борьбу с олигархами. Но пока видно только борьбу олигархов с Зеленским. А народной борьбы Зеленского с кормильцами не видно.
Авторские статьи