www.depo.ua16 авг.

У Сирії нанесли авіаудари по медиках, п'ятеро загинули

Внаслідок недавніх авіаударів на північному заході Сирії загинули два гуманітарних працівника, фельдшер, водій машини швидкої допомоги і рятувальник Про це повідомив офіційний представник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік, інформує Depo.ua з посиланням на "Синьхуа".

Карета швидкої допомоги, в якій вони перебували, була повністю знищена на півдні провінції Ідліб. "ООН продовжує закликати всі сторони конфлікту поважати і захищати медичний і гуманітарний персонал, їх транспортні засоби, обладнання та майно, а також лікарні та інші медичні установи відповідно до міжнародного гуманітарного права", – зазначив він. Представник генсека ООН також заявив, що мирні жителі продовжують страждати через загрози, пов'язані з вибухами, по всій Сирії, на північному заході якої йде озброєний конфлікт. За словами Дюжарріка, понад 10 млн сирійців живуть в районах, забруднених боєприпасами.

💬 Последние комментарии
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...
Елена
Любовь зла Луночка.полюбишь и Роджера....хе.
Весёлый Роджер
Вы ни хрена НЕ поняли щирюки ТУПЫЕ! Это значит що вас зараз - слили в унитаз! У России сейчас одно проблема - Как нам обустроить границу на Чопе! "... от Карпат до самых до Окраин... С Южных гор, до Северных морей, Русский Ваня ходит как хозяин, НЕОБЪЯТНОЙ Родины своей..."
Весёлый Роджер
Ну таки Шмуля, поц ты наёмный - продолжай и далее признаваться - Про ледоколы турецкие ты же спецом СОВРАЛ? Про мосты из картона, ты же тварь писал - признавай! Про 200 000 бурят в шахтах - признавай! Про то шо Америка пидсобит - ты же ТВАРЬ намеренно врал xoxлам! Про оправдание убийц на Донбассе - опять врал, ты же гадина знал, что там людей по приказу пиндосов убивают, чтобы втянуть Россию в войну с Украиной! ПРИЗНАВАЙ ТВАРЬ парахатая - не то получишь по эбалу лопатою!