У США уже третій штат ввів режим НС через ураган "Доріан"

Режим надзвичайної ситуації введено в суботу в штаті Південна Кароліна в зв'язку з наближенням урагану "Доріан". Про це йдеться на сайті губернатора Південної Кароліни Генрі Макмастера, повідомляє УНН. Режим НС було раніше введено в штатах Флорида і Джорджія. "Зважаючи на силу і непередбачуваності урагану ми повинні готуватися до всіх можливих сценаріїв. Ресурси штату мобілізовані, штаб Південної Кароліни тепер працює цілодобово з метою бути готовим у разі виникнення такої необхідності", - зазначив губернатор. За його оцінкою, зливи, вітер і спорадичні підтоплення, які несе з собою "Доріан", "представляють собою значну загрозу для штату Південна Кароліна". Макмастер поставив завдання "захистити і зберегти приватну власність, найважливіші об'єкти інфраструктури і добробут народу". Дане розпорядження вступило в силу 31 серпня.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»