У Тегерані закрили майже 550 ресторанів за порушення ісламських принципів

У столиці Ірану Тегерані закрили 547 ресторанів за порушення ісламських принципів, звинувачуючи заклади у "відтворенні нелегальної музики" та "розпусті".

Про це повідомляє американське видання The Guardian. «Іранська поліція закрила 547 ресторанів і кафе в Тегерані за невиконання ісламських принципів, - заявив начальник тегеранської поліції Хуссейн Рахімі. У рамках операції, яка тривала 10 днів, окрім закриття 547 закладів громадського харчування, було затримано 11 осіб. Також серед порушень називають «недотримання правил щодо реклами в кіберпросторі». У відділі суду, який займається злочинами культурного, соціального і морального характеру, закликали мешканців Тегерану повідомляти про випадки «аморальної поведінки» на створену спеціально для цього гарячу лінію. Зокрема громадян закликають повідомляти про випадки зняття жінками хіджабу в автомобілях, проведення змішаних танцювальних вечірок або розміщення інформації аморального змісту в Instagram. За правилами, встановленими в Ірані, в країні заборонений алкоголь. За визначеним в країні дрес-кодом, жінки публічно можуть відкривати лише обличчя, кисті рук та ступні, також повинні одягати одяг непримітних кольорів. Як відомо, у 2012 році уряд наказав встановити камери безпеки для моніторингу поведінки клієнтів у кафе. Після чого деякі власники закладів прийняли рішення про їх закриття.

💬 Последние комментарии
антиЕлень
Елень. ты когда едешь на фронт?
Антиелена
А ты потрудись написать, оторви жопу от дивана. Все ж лучше чем свои говнопосты выкладывать!
Антиелена
Подожди, Ленка-дурилка-подстилка, а как же сывочелый криголам и клоун на рояле, которые умеют управлять страной? Опять спи@дела? Имей мужество признаться, как с мегабайтом. Хотя кому я это говорю? Ты, сучка за себя говори, а не за Роджера или кого-то еще.
Луна -2
Какие обстоятельства?НА ДЕРЕВНЕ ВЕСЬ ГОРОД ДЕРЖАЛСЯ. Именно деревня кормила и кормит город .Как ты этого не можешьь понять?Что не будет крестьянина не будет и хлеба и не будет города -Хлеб имя -существительное а не прилагательное Что будет если бабушкам запретят торговать молоком --куда его девать ? вЕДЬ НЕ КАЖДАЯ БАБУШКА ЖИВЕТ ВОЗЛЕ РАЙцентра И не к каждой бабушке ездит молоковоз из завода. Хорошо если будет хоть и дорого, а если нет ? и ИЗВИНИ -ОБСТОЯТЕЛЬСТВА создаем мы сами .своими глупыми указами . например, о запрете собирать ягоды .
Пориж сало, Україниць
У Парижі розпочалася зустріч 3радників...Франції, Німеччини та Росії.
Антиелена
Не звизди, звиздунья, давай лучше про Арматы. А то ты чуть что съезжаешь... Да, и кукареку где? Будь последовательна!
Опыты над солдатами ВСУ. Что нового?
Хелпер = это Холоп, их выращивают как скот...
Авторские статьи