www.unn.com.ua28 июн.

У туристичних містах Грузії зафіксували забруднення повітря

У містах Грузії - Тбілісі, Батумі, Руставі і Кутаїсі - зафіксована підвищена концентрація забруднювачів повітря - твердих частинок пилу і діоксиду азоту. Про це повідомляє "Новости-Грузия", передає УНН. Концентрація забруднення була зафіксована в Тбілісі з 18 до 24 червня на проспекті Церетелі, на вулиці Агладзе і на проспекті Казбегі. У Батумі забруднення повітря вище норми спостерігалося на вулиці Абусерідзе. Також минулого тижня фахівці взяли зразки повітря в чотирьох місцях Тбілісі, щоб встановити рівень вмісту свинцю. Результати аналізу показали, що на всіх чотирьох локаціях Тбілісі вміст свинцю не перевищував встановлену норму. Зазначимо, діоксид азоту - це отруйний газ. Токсин може викликати як короткочасне ураження організму, що проявляється тимчасовою сплутаністю свідомості та пригніченням дихання, так і мати тривалий вплив.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это геноцид лунатиков.
ера
це ты..."ТВАРЬ нацисткая!"...
Игбун Хохлов
Правильно говорить: отсасывальное.
Весёлый Роджер
«Евреи - живут в Израиле. А на Украине - жиды.» "фашизм это твоё,родное." Шмуля!!! Как там с Факельным шествием ... в честь кого було??? Какую годовщину будете праздновать, що там Рада приняла??? Расскажи о запрете Русского языка и Русских мультиков, ТВ, книг и тд и тп!!! ЭЙ ТВАРЬ пархатая и брехатая - починай... Роджер захотел сто видов колбас та без очереди и потому на Украине сейчас ходють нацисты со свастикой! А на Донбасе эти браты xoxлов - запизденцы, детей прицельно убивають! Гэть ковбасики чи Гэть продажных и завистливых мовнюков з Глобусом у дупе?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ? Уже песни про бандеру поёт. Начало есть.
САМОУБИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
ПОВЕСИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР-ТЯЖЕЛОВЕС ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
-----
«Елена, 04.08.2019 17:46 Красивое зрелище, а в это время в ОРДЕ ..... Свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.»