У Відні розпочалася Генеральна конференція МАГАТЕ

У Віденському міжнародному центрі розпочалася 63-тя чергова сесія Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), яка триватиме до 20 вересня.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії. Протягом п’яти днів високопоставлені представники усіх країн-членів МАГАТЕ обговорюватимуть та прийматимуть рішення щодо широкого кола питань, що стосується діяльності Агентства. Під час першого пленарного засідання Генеральної конференції 16 вересня буде обрано керівництво нинішньої конференції, заслухано виступ в.о. гендиректора МАГАТЕ та розпочато загальну дискусію і розгляд річного звіту. 18 та 19 вересня на полях генконференції пройде Науковий форум МАГАТЕ, який цього року присвячений темі "Десятиліття діяльності у боротьбі з раком та подальші кроки". Мета наукового форуму, який проводиться з 1998 року – стимулювати обговорення науково-технічних питань, які мають відношення до МАГАТЕ, та становлять інтерес для держав-членів. Серед основних тем порядку денного Генеральної конференції МАГАТЕ - вибори 11 членів Ради управляючих, розгляд програми та бюджет Агентства на 2020-2021 роки, внески держав-членів до регулярного бюджету на 2020 рік, розгляд заявок про прийом нових членів, а також представлення докладів з проблематики ядерної та радіаційної безпеки, фізичної ядерної безпеки, з питань посилення діяльності Агентства в сфері технічного співробітництва та підвищення дієвості та ефективності гарантій Агентства та ін. Окремими питаннями обговорення буде реалізація угоди між МАГАТЕ та КНДР про застосування гарантій у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, а також застосування гарантій МАГАТЕ на Близькому Сході. Як повідомляв Укрінформ, 22 липня стало відомо, що керівник Міжнародного агентства з атомної енергії Юкія Амано помер на 72-му році життя. 25 липня Рада управляючих МАГАТЕ призначила постійного представника Румунії при міжнародних організаціях у Відні Корнела Феруце виконувачем обов’язків генерального директора на час до вступу на посаду нового керівника. Очікується, що новий гендиректор МАГАТЕ буде призначений у жовтні, а вступ його на посаду відбудеться не пізніше 1 січня 2020 року.

💬 Последние комментарии
Украинец
Всех с Великим Праздником!!!!!
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...