newformat.info28 июн.

Україна отримає нову мапу районів

До кінця 2019 року Українська асоціація районних та обласних рад готова змоделювати нову мапу спроможного субрегіонального рівня країни. Тому місцеві вибори 2020 року мають всі шанси відбутися на новій територіальній основі громад і районів. Про це повідомляють на сайті «Децентралізація» з посиланням на експертів УАРОР. Так, вже напрацьований покроковий план реалізації відповідних заходів та попереднє бачення кількості районів у кожній області. Як наголошують фахівці, досвід, отриманий у Донецькій, Луганській, Тернопільській та Харківській областях, довів ефективність критеріїв, що лягли в основу моделювання. Мова йде про чисельність населення, кількість громад, площу територій та доступність до нових райцентрів. Також й надалі планується застосовувати форму широких обговорень. За словами експертів, тільки безпосередня комунікація з представниками місцевого самоврядування конкретної області може дати необхідний ефект при вирішенні питань територіальної організації влади. Серед новацій, які застосовуватиме Асоціація у своїх заходах, — залучення регіональних та місцевих засобів масової інформації з метою популяризації процесів децентралізації. Крім того, майбутні обговорення зачіпатимуть тему розмежування повноважень. Експерти зазначили, що питання розмежування повноважень як ніколи на часі, як і питання адмінтерустрою. Тому на основі почутого будуть розроблятися конкретні пропозиції, що збалансують повноваження та усунуть таку ситуацію як конкуренція компетенцій, пише gre4ka.info.

💬 Последние комментарии
3020
Ты, наверное у Сороса на подсосе или просто сказочный долбозвон? Расскажи лучше как твои, люби друзи, они же агенты Путина: Турчинов, Яценюк и иже с ними, без единого выстрела, сдали или продали Крым. Вы, приведшие к власти, двух презиков, мягко говоря, не титульной нации, патриоты только на бумаге, а на деле тырете у народа Украины, далеко не мелочь по своим карманам. Это вы же, позволили ЗеНаполеону, за тридцать серебрянников, продать землю украинского народа и лечить ковид - асфальтом. А если великий и ужасный Пу только здесь появиться близко, чух у Эвропу и всё, прикинитесь ветошью. Вот именно такая ваша война, где дупа в тепле и с набитой кровавыми деньгами, мошной.
999
Хеппи энд отменяется по причине отмены концертов "Квартала - 95" в Кремле
Гость
Автор статьи не в теме...после масштабного обмена ядерными ударами между США и Россией Земля лет так двести будет непригодна для жизни. А автор рассуждает о выгоде для Китая))
КВН - это молодёжное КГБ РФ
МАМА МИА сказала что ЭТО.Т президент поразительно похож на клоуна Хазанова в молодости )) а именно Сценка про "бойца невидимого фронта"
999
Верхушка КПСС развалила СССР. Теперь Зюганов по недомыслию ведет подобную политику
це Остаточне прощавай!
где то в Европах у Шария уже задымел пукан...
ты не поверишь!
В свободной и Вяликой Британии платят "налог на телевизор", все жители страны, у которых есть телевизор. Раньше в двери пожилых людей стучались судебные приставы и угрожали им тюремным заключением. Тогда ещё не было телевизоров , но уже платили НАЛОГ за размер окон...