Україна піднялася в рейтингу для туристів

Стало відомо, що за останні два роки Україна піднялася на 10 позицій в Індексі конкурентоспроможності у сфері подорожей і туризму і посіла там 78 місце. Про це свідчить доповідь Всесвітнього економічного форуму в галузі туризму, передає pravda.com.ua. Україна мала найшвидший темп зростання в субрегіоні, піднявшись на 10 місць, і посівши 78 місце у світі. Зокрема, у міру стабілізації та відновлення країни Україна різко поліпшила ділове середовище (з 124 на 103 місце), безпеку (з 127 на 107 місце), міжнародну відкритість (з 78 на 55 місце) і загальну інфраструктуру (з 79 на 73 місце). Згідно з доповіддю, Україна має 3,7 бала з 7. Оточують нашу державу в рейтингу Ямайка, Шрі-Ланка, Вірменія, Казахстан і Намібія. Традиційно привабливими для мандрівників є Іспанія (5,4 бала), Франція (5,4 бала), Німеччина (5,4 бала), Японія (5,4 бала) та Сполучені Штати Америки (5,3 бала). Найбільш складними для подорожей виявилися Ємен (2,4 бала), Чад (2,5 бала) і Ліберія (2,6 бала). Індекс конкурентоспроможності в сфері подорожей і туризму розраховують на основі 15 факторів (бізнес-середовище, безпека, охорона здоров’я і гігієна, людські ресурси і ринок праці, ціни, інфраструктура, природні, культурні ресурси і т. д.). Кількість мандрівників країнами світу збільшилася в 2018 році на 1,4 мільярда людей. Уряди країн повинні виробити загальні підходи до збалансування економічних вигод від підвищення конкурентоспроможності туристичної галузі, одночасно ефективно розвиваючи інфраструктуру, цінні природні та культурні цінності, від яких вона залежить. Цього року сьомий рік поспіль приріст експорту туризму у світі (+ 4%) перевищив показник зростання товарного експорту (+ 3%). Враховуючи такі швидкі темпи зростання, міжнародні прибутки у сфері туризму до 2030 року становитимуть 1,8 мільярда.

💬 Последние комментарии
Захисник
АЗОВСКОЕ МОРЕ с- внутреннее море Рассеюшки? Внутренним для Рассеюшки Азовское море станет тогда, когда кремлевский император собственнолично выхлебает его, то есть переместит в свои внутренние органы.
е
Елена, а место твоих обожаемых америкосов не подскажешь?? они ДАЖЕ в пятерку не вошли...
Ленин и броневик
Товарищи матросы, нам таки нужно преодолеть Эдипов комплекс!
Мы матросы, мы матросы...
"Ешь ананасы, рябчиков жуй, день твой последний приходит, буржуй.
е
Елена, прокомментируй, объясни недоумку Витренко, что газ ВООБЩЕ можно не покупать... давай не ссы, покажи СВОЙ интеллект, ответь за СВОИ слова, дура тупая...
е
Елена, так говоришь на украине закон?? ну-ну, прокомментируй тупенькая....
е
Елена, прокомментируешь, а тупенькая??в твоей мифической реальности газ не дорожает, мало того его можно не покупать вообще, Украина у тебя развивается, да тварь???