ipress.ua29 янв.

Україна посіла 61 місце в рейтингу найкращих країн для ведення бізнесу за версією Forbes

Американський Forbes опублікував чергову версію щорічного рейтингу найкращих країн для

бізнесу. Аналітики Forbes вивчили 144 країни за 11 показниками: права власності, інновації, податки, технології, корупція, свобода, бюрократія, захист інвесторів і ринок акцій. Були використані статистичні дані таких організацій, як Transparency International, Всесвітній Економічний Форум, Світовий банк, йдеться у повідомленні видання Forbes. Лідером за кращим умовам для підприємництва стала Данія. Ця країна була високо оцінена за такими показниками, як особиста і фінансова свобода, низький рівень корупції. А регулювання процесів державою тут одне з найбільш "прозорих та ефективних" у світі. На другому місці розташувалася Нова Зеландія. Зростання економіки в цій країні за рік склав 3,3%. Тут прозорий і стабільний бізнес-клімат, який заохочує підприємництво. Високо оцінюються такі показники, як права власності, фінансова свобода, захист інвесторів і низький рівень корупції. Варто відзначити, що популярна у росіян і українців для купівлі нерухомості Болгарія посіла в рейтингу 45 місце. Росія розташувалася на 81 сходинці, Україна - на 61-й. Серед наших сусідів по рейтингу такі країни як Марокко, Йорданія і Тринідад і Тобаго.

Останні позиції рейтингу дісталися М'янмі, Гаїті, Лівії, Гвінеї та Чаду. ТОП-10 КРАЩИХ КРАЇН ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ: 1. Данія 2. Нова Зеландія 3. Норвегія 4. Ірландія 5. Швеція 6. Фінляндія 7. Канада 8. Сінгапур 9. Нідерланди 10. Великобританія

Нагадаємо, що Україна піднялася з 96 на 83 місце серед 189 країн у рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу (Doing Business-2016). У 2014 році Україна прорвалась у першу сотню рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business-2015. Укладачі рейтингу говорили про низку покращень у бізнес-кліматі України. Серед них, наприклад, виділяють спрощення процесу сплати податків для компаній, завдяки введенню електронної системи подання декларацій та сплати єдиного соціального податку. Натомість, у 2013 році Bloomberg Ratings назвав Топ-50 країн для ведення бізнесу у 2013 році. Україна не потрапила до Топ-50 кращих економік для бізнесу. Натомість з регіону, в якому розташована Україна, до п’ятдесяти кращих країн для ведення бізнесу увійшли Угорщина (31 місце), Чехія (33), Туреччина (38), Болгарія (43) та Румунія (47).

А сусідня Польща спромоглась потрапити до першої двадцятки рейтингу та випередити Південну Корею, Ірландію, Італію, Китай та Люксембург.

💬 Последние комментарии
Елена
А если не было созга?то и вадавливать нечего было, шах и мат.
Елена
Шизофреник активизировался,прими таблетки дебил.,там в том Миротворце сам Дональд Трамп был,а тут какой-то генерал,мелочь по сравнению с президентом США.
Антиелена
Ух ты, укрокорона мозг выдавила. Я тебе говорю, что ты просто лобковая укровошь. Вот это действительно правда!
Спички детям
Пиздабол-очколиз типа Шойгу и прочего биомусора. Так дела большие не делаются.
Спички детям
Если человек-главнокомандующий признал необдуманным свое предыдущее заявление, то есть ошибкой, то он, получается, пиздабол. Получается, что пиздабол раньше командовал. Думаю, что и теперь какой-то пиздабол комадует: пиздабол-очколиз, если точнее.
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Авторские статьи