espreso.tv30 окт.

Українці мають визнати провину за геноцид поляків, - депутат партії Качинського

Новообраний депутат верхньої палати парламенту від партії "Порядок і Справедливість" Ян Жарин вважає, що відсутність такої заяви закриває перед українцями шлях до Європи. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на портал Prawy.pl. "Український народ не здатний до самоусвідомлення без допомоги Польщі та польського народу, але такого, в якому Польща і поляки кажуть, що на Волині та Східній Галичині відбувся геноцид", - сказав Жарин в інтерв'ю виданню. За його словами, поляки і досі не змогли "відучити українців від антипольських настроїв", що шкодить самим українцям. "Ми повинні дуже чітко сказати, що якщо вони хочуть бути європейською країною..., то не можуть де-факто підтримувати злочинні організації ОУН-УПА та їхні військові структури", - сказав політик. Він висловив переконаність, що встановлення пам'ятників членам ОУН-УПА означає підтримку геноциду як форми вирішення міжнародних конфліктів. "Якщо вони (українці. - ред.) так намагаються сьогодні чтити бандерівців і встановлювати їм пам'ятники, це значить, що вони готові ці знаряддя (геноцидом. - ред.) використовувати у майбутньому", - зауважив Жарин. Нагадаємо, партія "Право і справедливість" виграла парламентські вибори у Польщі і може самостійно сформувати уряд.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!