uatv.uaAug 8

Українців закликали не їхати до Португалії через лісові пожежі

У зв’язку зі стихійною масштабною пожежею в гірській місцевості поблизу селища Моншік та на придорожніх ділянках між даним селищем та містом Портімау (туристичний регіон Португалії – Алгарве), Посольство України в Португальській Республіці рекомендує утриматися від відвідування лісової місцевості у цьому регіоні до стабілізації ситуації.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС.

“Громадянам України, які перебувають в цьому районі, слід уважно стежити за повідомленнями місцевих служб, в тому числі шляхом розсилання попереджаючих sms-повідомлень, про розвиток ситуації та виконувати інструкції пожежно-рятувальних служб”, – зазначають у Посольстві.

Нагадаємо, Португалія бореться з лісовими пожежами вже п’ятий день. Як повідомляє Associated Press, у тушінні задіяна понад тисяча пожежників та 19 літаків. Ситуацію ускладнює сильний вітер. З селища Моншік евакуюють місцевих жителів. Зазначається, що під час пожежі постраждали 29 людей.

Українцям нагадують, що у випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю слід звертатися на “гарячу лінію” Посольства України в Португальській Республіці за номером телефону: +351 965 088 115, адреса електронної пошти emb_pt@mfa.gov.ua, або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Також українцям рекомендують використовувати проект добровільної реєстрації під час подорожей за кордон “ДРУГ“, розроблений Міністерством закордонних справ України.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку зі складною безпековою ситуацією на території Лівії, МЗС України закликало утриматися від поїздок до цієї країни, а тих, хто продовжує перебувати там, негайно залишити її територію. У МЗС звернули увагу на те, що зараз у Лівії активно діють терористичні угруповання, зростає кількість збройних нападів та захоплення у заручники іноземних громадян, а також систематично затримують морські й повітряні судна.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи