В Індії від аномальної спеки загинули вже понад три десятки людей

З початку літа в Індії загинули щонайменше 36 людей через найтривалішу спеку в історії країни.

Про це повідомляє CNN з посиланням на речницю Національно управління з боротьби зі стихійним лихом в Індії Аншу Прійю. “Щонайменше 36 людей загинуло цього літа протягом найтривалішого періоду спеки в історії Індії”, - йдеться у повідомлені. Інтенсивна спека триває в країні вже понад 30 днів, переважно на півночі й у центрі Індії. Як зазначається, 10 червня у Нью-Делі була зафіксована рекордна у червні для столиці температура у 48 градусів за Цельсієм. А в західному місті Чуру температура перевищувала позначку у 50 градусів тепла. За словами професора з індійського Інституту з тропічної метеорології Рагавана Крішнана, спекові хвилі стають “все частішими й інтенсивнішими”. Зазначається, що у 2016 році Національне управління з боротьби зі стихійним лихом в Індії запустило кілька ініціатив, які були націлені на скорочення жертв від спеки. Так, зокрема, були відкриті спеціальні кіоски з роздачею води, притулки для безхатьків та було внесено корективи у робочий графік. У результаті кількість загиблих від спеки у 2015 році впала майже у десятеро у порівнянні з 2016 роком (з понад 2400 до 250).

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?