ukrinform.ua7 янв.

В Іраку знищили «міністра війни» ІДІЛ

Іракські військові повідомили, що в результаті авіаудару в провінції Анбар на заході країни вдалося знищити так званого "міністра війни" Ісламської держави. "Вбито так званого "міністра війни" ДАІШ (арабський акронім ІД) разом з трьома бойовиками, які супроводжували його, в результаті авіаудару ВПС Іраку в районі Барвана поблизу міста Хадиса в провінції Анбар", - повідомило інформбюро військового командування. За даними телеканалу "Al-Arabiya", вбитого міністра звали Самер Мохаммед Матлуб аль-Махлаві або "Абу Муаз". Повідомляється, що разом з ним було ліквідовано одного з провідних ватажків бойовиків на заході Іраку Хадвана ар-Раві. Нагадаємо: іракська армія веде активні бойові дії проти терористів в провінції Анбар за підтримки ВПС, бійців народного ополчення і авіації міжнародної коаліції на чолі з США. Одним з головних вогнищ протистояння є центр провінції місто Ер-Рамаді, який вдалося звільнити як мінімум на 80%.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...