В Іспанії вчетверте за чотири роки пройдуть парламентські вибори

Позачергові вибори 10 листопада можуть призвести до падіння явки на 6% Очільник уряду Іспанії Педро Санчес оголосив про проведення позачергових виборів до парламенту країни 10 листопада цього року. Про це пише інформаційне агентство Reuters. Партіям не вдалося домовитися про формування коаліції після виборів наприкінці квітня. Це будуть четверті вибори до парламенту Іспанії за чотири роки. Така ситуація призводить до розчарування із боку виборців – за попередніми оцінками явка буде складати лише 70% або на 6% менше, ніж навесні. Соціалістична партія зможе посилити свої позиції 10 листопада. Однак за оцінками експертів дана політична сила все одно не буде спроможна сформувати уряд швидко. Політичну систему Іспанії сколихнуло створення нових політичних партій таких як Podemos, Ciudadanos та Vox, які ввійшли в політику п’ять років тому. До цього в політичній системі Іспанії після реставрації монархії домінувати Соціалістична і Народна партії, які почергово формували уряди. Раніше повідомлялося, що іспанські правоцентристи готові підтримати соціалістів, аби попередити нові вибори. Педро Санчес мав би сформувати уряд до 23 вересня. Раніше повідомлялося, що парламент Іспанії знову не обрав прем’єра. Тоді повідомлялося, що після провалу голосування політичні сили у двомісячний термін мають представити нового кандидата на посаду прем’єра. Якщо ж і це голосування провалиться, на країну чекають дострокові вибори, які можуть пройти вже 10 листопада, вчетверте за останні роки в Іспанії.

💬 Последние комментарии
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!
Даниловская Кулебяка
Та да, Куев в ответ воздух перекроет. Только не спрашивайте "как?", это только сказочный дол...б Кулеба знает, да может маляр собак Данилов, когда пол-литры запузырит...
Весёлый Роджер
Шой-то никто из справжних щирюков мне не может на столь простой вопрос ответить! Даже пердун продажный Шмуля Сруля, маразматик дедуля!
Весёлый Роджер
Ты был на этой стене - долбоЭбище примитивное! Посмотри хоть в Ютубе видео, там бойницы на Юг смотрят! Ах, шо ы там москали були? Ну МУДАК, ну рагуль - пошёл на фуй отсюль!