hromadske.ua8 нояб.

В Ізраїлі чоловіка затримали через пост з некоректним перекладом «добрий ранок» у Facebook

В Ізраїлі поліція затримувала палестинця за підозрою у підбурюванні на підставі неправильного автоматичного перекладу його допису на Facebook — фраза «Добре ранок всім вам» була перекладена як «Атакуйте їх». Про це повідомляє Haaretz. Неправильний переклад був зроблений вбудованим алгоритмом Facebook. Про публікацію повідомили поліції округу Юдей та Самарії, після чого чоловік був затриманий. Коли стало зрозуміло, що виникла помилка, його відпустили. Поліцейських насторожило, зокрема, що чоловік супроводжував запис своєю фотографією біля екскаватора (він працює будівельником), оскільки за допомогою цих машин в Ізраїлі вчиняли теракти. Зазначається, що арабська розмовна фраза зі значенням «Добрий ранок вам усім» і «Атакуйте їх» відрізняються лише однією буквою. Видання зазначає, що перед затриманням допис не прочитали поліцейські, які знають арабську.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...