znaj.ua9 мар.

В Польщі будують найглибший басейн у світі

Найглибший громадський басейн у світі збираються відкрити наприкінці цього року в Польщі.

За словами творців, найбільша глибина складе близько 45 метрів і розрахована на досвідчених дайверів, пише The Sun. Загальний кубічний об'єм води унікального басейного комплексу DeepSpot становить, за словами будівельників, близько 27 олімпійських басейнів.

Рендер майбутнього басейну DeepSpot

Басейни зводять у місті Щонов — приблизно в 40 кілометрах від столиці Польщі Варшави.

Після завершення будівництва польська маріанська западина поб'є рекорд іншого самого глибокого басейну, який розташований у місті Монтегротто-Терме на півночі Італії. Deep Spot на п'ять метрів глибше. Проте, як стверджують представили басейну, якщо ви не захоплюєтеся глибоководним дайвінгом, то комплекс обладнаний різними водними атракціонами. Наприклад, підводний тунель, який дозволить милуватися водними забавами, не намокнувши.

Тунель в басейні DeepSpot

Існує інформація, що будуть доступні батискафи для занурення на саме дно басейну.

DeepSpot буде побудований тією ж фірмою, яка, за даними місцевих ЗМІ, побудувала популярний FlySpot для стрибків з парашутом у закритому приміщенні у Варшавському Західному окрузі.

Басейн DeepSpot

Повідомляється, що для заповнення DeepSpot буде використано приголомшливу кількість води — 8000 кубометрів, що еквівалентно 27 нормальним 25-метровим плавальним басейном - стандартній довжині коротких дистанцій для олімпійських змагань. Але цей вражаючий басейн встановить рекорд, як найглибший у світі за останні півроку.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Пи@дуй прорываться через границу у гейропу. Я дам тебе парабеллум, может застрелишься по дороге! Ну и воняет от тебя...
Елена
Чужого сала не бывает,хе.
Елена
Ответить можешь,это же счастье, Токаев сказал что большинство живет казахов на 100 -150 долларов США,это счастье а?
Елена
Дду твоё мнение о 32 двигателей прогресса в Казахстане,в России где-то около двухсот таких семей,жду ответа.
Антиелена
Слышь, звезда на букву "П"! Таких укрогандонов-пропагандонов (или укрогордонов - как тебе больше нравиться?) как ты, Ленка-сралка-давалка, надо не попрекать, а гнать подсрачниками до амэрики в резервацию, а здесь чище будет. Продавай почку и пи@дуй к своим. Бля, ни одного грамотного и аргументированного ответа за все время!!! Ни одного, Карл!!!
Елена
Тридцать два человека имет доход в Казахстане больше чем у больше чем у половины населения страны в Казахстане,слова Токаева,шо скажешь по этому поводу?не чую? Это ведь хорошо ,да? жду ответа?
Антиелена
А в моем поисковике далеко не первая! Ты список стран смотри!!!...