В Україні планують зміни у дошкільній освіті

Нову українську школу неможливо успішно починати з 1-го класу, якщо туди приходять непідготовлені діти, тому потрібні зміни у дошкільній освіті. Про це заявила міністерка освіти Ганна Новосад, передає Depo.ua. «Мозок дитини, її сприйняття світу формується значно раніше, ніж у 6-7 років. Дошкільна освіта – вік, коли дитина починає досліджувати світ, розуміти себе, починає розвиток емоційного інтелекту. Це все закладається там», – сказала вона. За словами Новосад, ранній розвиток має бути якісним – це показують світові дослідження. «Є тренд, що все більше країн звертають увагу на дошкільну освіту як на обов’язковий елемент успішного майбутнього розвитку дитини. Ми б хотіли почати зміни в цій сфері», – зазначила міністерка. «Я розумію, що прямого впливу на мережу дошкільних закладів у нас нема. Ми не зможемо прямо вплинути на те, аби стало більше садочків. Треба буде тісно працювати з місцевою владою, переконувати їх, що потрібно більше місць», – додала вона. За словами Новосад, МОН хоче почати з загальної концепції дошкільної освіти, «яка б привернула увагу суспільства, політиків, батьків, управлінців до того, що це має бути важливим пріоритетом в сфері освіти». «Хочемо змінити зміст дошкільної освіти – на це ми безпосередньо впливаємо. А також працювати з вихователями, адже з закладів педагогічної освіти вони виходять не з тими компетентностями, з якими би мали, для роботи з сучасними дітьми. Плюс одним із пріоритетних завдань у частині законодавства є прийняття нового закону про дошкільну освіту», – зазначила очільниця МОН.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.