racurs.uaSep 29

В Україні сьогодні 78 роковини з початку масових розстрілів у Бабиному Яру

Сьогодні в Україні згадують одну трагічну подію, яка сталася 78 років тому у київському урочищі Бабин Яр. Нацисти 29 вересня 1941 року почали масові розстріли мирних громадян. У зв’язку з роковинами трагедії президент України Володимир Зеленський звернувся до українського народу. Звернення глави держави опублікувала його прес-служба. Президент нагадав, що того трагічного дня всім євреям Києва наказали з речами зібратися визначеному місці на Лук’янівці. Їх згодом розстріляли в Бабиному Яру. Пізніше там знищили ромів і караїмів, оскільки нацисти вважали, що ці етноси не мали права на існування. Трагічні сторінки історії слід пам’ятати не тільки, щоб шанувати пам’ять про загиблих, а й для того, щоб зробити висновки з минулого та не допустити помилок у майбутньому. Пам’ять Бабиного Яру, Голокосту — це попередження для всього людства про те, що ідеологія нетерпимості та насильства може повернути нас у страшне минуле, коли найдорожче — людське життя — ставало лише розмінною монетою у руках диктаторів, — зазначив Зеленський.Як відомо, впродовж 29−30 вересня 1941 року в окупованому нацистами Києві був проведений перший масовий розстріл військами Вермахту беззахисного цивільного населення. Всього з 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення української столиці — понад 50 тис. чоловіків, жінок та дітей.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?