В Україні створено першу лабораторію «атомної журналістики»

На Рівненській АЕС відбувся прес-тур студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука з метою підвищення обізнаності молоді у питаннях атомної енергетики, демонстрації відкритості та прозорості, формування у населення позитивного іміджу щодо енергогенеруючого підприємства. Познайомитись із найпотужнішим підприємством західного регіону зібрались близько 30 студентів-журналістів 2-4 курсів, які є учасниками першої науково-практичної лабораторії із висвітлення роботи АЕС «Атомна журналістика», створеної цьогоріч у місті Рівне на базі факультету журналістики МЕГУ.

За словами засновника і керівника науково-практичної лабораторії – доцента журфаку МЕГУ, автора чотирьох книг про Рівненську АЕС Віктора Мазаного (на знімку), новостворена лабораторія почала діяти як відповідь на нові виклики у сфері об’єктивного інформування громадськості про діяльність діючих українських АЕС. - Лабораторія є інструментом ефективної підготовки майбутніх журналістів, які будуть компетентно висвітлювати тематику атомної енергетики в засобах масової інформації України. Базовими АЕС для навчання є Рівненська та Хмельницька, - відзначив Віктор Мазаний. – Також науковець зауважив, що планується створити ресурсний центр лабораторії з різною літературою, зокрема конспектами лекцій «Як писати про АЕС» та «Медіахрестоматія АЕС», періодичними виданнями АЕС, відеофільмами, фотохронікою подій на АЕС тощо.

Після екскурсії промисловим майданчиком молодь зустрілася з генеральним директором Рівненської АЕС Павлом Павлишиним (на знімку) та мала змогу почути вичерпні відповіді на усі запитання щодо роботи стратегічного для країни об’єкту. Зокрема студентів цікавив процес організації на РАЕС ядерних знань, відповідність електростанції світовим стандартам, динаміка зниження числа подій на підприємстві, ефективність місій ВАО АЕС, екологічна діяльність РАЕС, розподіл коштів на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення зони спостереження, заохочення атомників та громадськості до спорту, вплив нового ринку електроенергії на роботу РАЕС, плюси будівництва ЦСВЯП в Україні, перспектива будівництва п’ятого енергоблоку та використання палива Westinghouse на РАЕС.

💬 Последние комментарии
е
Ты с первого раза не понял??? ПОВТОРНО сообщаю, что по состоянию на 2020 год спроса на школы с украинским языком обучения "0", с крымскотатарским действовало 3... И ОПЯТЬ ПОВТОРНО спрашиваю : сколько в Украине действует школ с тем же самым крымскотатарский языком обучения? А с русским? А с болгарским? А с польским? А с венгерским?????
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))
Каменяр
Куди їхати?