aspekty.net5 авг.

В Україні створять електронну бібліотеку з безкоштовним доступом

Держпідприємство оголосило тендер на розробку каталогу і мобільних додатків. Уряд взявся за відродження культури читання в Україні. З цією метою Міністерство культури виділило з держбюджету 2,5 мільйона гривень. На ці гроші держпідприємство «Український інститут книги» (УІК) має намір розробити програмне забезпечення для доступу всіх бажаючих до електронного каталогу книг. Проект назвали модним (у світлі загальнонаціональної діджиталізації) словом «еЧитальня», інформує Ukr.Media. Відповідний тендер організація оголосила на майданчику Prozorro 29 липня. При цьому в технічному завданні зазначено, що отримувати контент українці зможуть абсолютно безкоштовно. Принаймні в 2019 році. Сама система буде включати власне каталог, доступ з правами адміністратора до якого буде мати розпорядник (УІК), а також видавці. Саме вони в теорії і повинні будуть завантажувати літературу в електронному форматі. Доступ для користувачів до проекту еЧитальня організовують через веб-інтерфейс, а також за допомогою мобільних додатків для пристроїв на Android і iOS. Згідно умов тендеру, завершити всі роботи розробник повинен до кінця нинішнього року. Стануть видавці безкоштовно ділитися літературою з людьми — питання відкрите. Схоже, розуміють це і у замовника. Тому просять підрядника все ж передбачити функціонал для платного доступу до каталогу, а також розробити біллінг систему для обліку транзакцій. Хоча одразу додають, що він абсолютно точно не стане в нагоді в нинішньому році.

💬 Последние комментарии
Елена
На утренний миньет действует значительные скидки! Отсасываю до полудня за полцены! Жопа пока не у дел , после ночи очень болит , пришлось салом намазать
Кот
Все как всегда...Я не я и хата не моя!!!
Кот
Пожуем-увидим...Сказали тигры,глядя на дрессировщика!!!
сдохлик
хз,вся эта пропаганда пп, спорта и худения очень подкашивает психическое здоровье многих людей в наше время. А переедать переодически- нормально,ибо на праздниках аппетит больше. Бывает так,что вчера,например,недоели или активность была выше обычного и организм погашает дефицит. А если пытаться бороться с этим. Ограничивать поступление еды. то только больше желания будет переесть)
Ибн
Та он уже какой-то князь Льючифир, везде виновен.
е
ссыкло ты чего не военкомате?? или такие продажные жизнью ради СВОИХ идей не рискуют, а предпочитают все делать чужими руками? да продажная?
е
как вертишься, отмазывая и оправдывая ВОРЮГ майданных... так говоришь КТО и ГДЕ народ обкрадывает???
Авторские статьи