В Україні з'явилась Рада з питань свободи слова при Президентові: що відомо

В Україні з'явилась Рада з питань свободи слова при Президентові України. І сьогодні, 16 вересня, відбулись установчі збори. Про це повідомила народна депутатка від партії "Слуги Народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook, передає УНН. "Сьогодні була на установчих зборах Ради з питань свободи слова при Президентові України", - написала Кравчук. За словами нардепа, вона розповіла про законодавчі плани на цей тиждень в інформаційній сфері - проекти законів 2035 (так званий законопроект про Зеонбуд) і 2036, який забезпечить безперервну роботу Нацради з питань телебачення та радіомовлення та запровадити удосконалені процедури звільнення та призначення членів Національної ради Верховною Радою України. "Завтра комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики розгляне законопроекти по суті і очікуємо на їх голосування на пленарному засідання вже у четвер", - додала Кравчук. Нагадаємо, ще у липні Офіс Президента України ініціювали створення Ради з питань свободи слова. Пізніше прессекретар Президента Юлія Мендель повідомила, що установчі збори Ради з питань свободи слова при Президентові України планується провести на початку серпня. Тоді речниця повідомила, що до Ради запрошуються представники лише центральних ЗМІ й всеукраїнських організацій та професійних союзів, а регіональні ЗМІ запросили до створення аналогічних консультаційно-дорадчих Рад при ОДА.

💬 Последние комментарии
гость
Кто помнит, после поражения партии СДПУ(о) Медведчук бывший глава этой партии тоже поступил принципиально и достойно - подал в отставку. Так что достойное поведение он проявлял всегда
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.