1news.com.ua8 мар.

В Україні з’явиться два нових телеканали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію супутниковому інформаційно-просвітницькому телеканалу “Зоряний” (ТОВ «Канон комунікуй»).

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні, – повідомляє 1NEWS. Презентуючи телеканал, головний редактор Ольга Скотнікова повідомила, що він мовитиме в інформаційно-просвітницькому форматі та здійснюватиме фільмопоказ. Також, згідно з концепцією, 80% контенту в ефірі становитиме продукт власного виробництва. Планується, що на телеканалі працюватимуть 120 фахівців. Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Канон комунікейшн» є Андрій Вовк. Як пояснила Скотнікова, він — українець, який проживає в Польщі. Термін дії ліцензії становить 10 років. Вийти в ефір телеканал планує орієнтовно за три-чотири місяці. В той же час, телекомпанія Setanta Sports має намір відкрити в Україні ефірний спортивний канал. Планується трансляція чемпіонату Бельгії, з акцентом на клуби з українськими футболістами («Гент», «Генк», «Андерлехт», «Кортрейк»), НБА, НХЛ, «Формули-1», UFC і ATP. Також Setanta бореться за отримання прав на показ матчів української та англійської прем’єр-ліг. Відкриття телеканалу очікується в кінці 2019 року. Швидше за все, Setanta об’єднається з якимось з українських телеканалів. Найбільш реальним варіантом називається «2+2», але не виключено співпрацю з телеканалом «Футбол 1/2» або Xsport.

💬 Последние комментарии
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/
Германарих
Каким образом? Все славянство давно разбежалось из своего карпатского лона в результате нашествия гуннов!
Хороший бизнес
Чтобы было понятно, стоимость американской компании Apple, созданной двумя талантливыми парнями несколько десятилетий назад в гараже, уже превысила стоимость украинского государства.
Яценюк и пл0нета 0бицян.ok
(Майдан, 2014) Я вам обицяю! Газ дорожчать НЭ БУДЕ !!! То що Ціна може підскочити до 40 гривень за 1 кубічний метр - Цэ все БРИХНЯ и Путенська пр0п0ганда ! Уси на м0йдан !
888
Под шумок хорошо шарить по карманам у населения.
е
ага.. а вещала тут что НИКОГДА нет врешь и что тебе можно ВСЕГДА верить))) и тут СБРЕХАЛА! БРЕХЛО продажное ты....