cikavosti.com21 июл.

В Японії пообіцяли влаштувати штучний метеоритний дощ

В Японії дали обіцянку влаштувати штучний метеоритний дощ. Одна з компаній повідомила про розробку технології падаючих зірок. Перший штучний метеоритний дощ може бути створений вже в 2020 році. Представники компанії розповіли, що вже завершують роботу над двома абсолютно новими штучними супутниками. У кожного на борту розташують 400 невеликих гранул, які за рахунок секретного хімічного складу можуть набути абсолютно будь-який колір. Саме їх супутники стануть скидати для створення барвистого і безпечного метеоритного дощу в абсолютно будь-якій точці світу. При вході в атмосферу, гранули починають горіти, що забезпечує яскраве світіння. У разі ясного неба спостерігати «метеоритний дощ» можна в радіусі до 200 км. Перший супутник планується запустити на орбіту в березні 2019 року

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...