trueua.info19 нояб.

Вибори в Чилі: Піньєра готується повернутися до влади

У Чилі проходять президентські вибори. Відповідно до місцевого законодавства, глава держави Мішель Бачелет не може балотуватися на новий термін в цьому році. На вищий державний пост претендують вісім кандидатів. Але безперечним лідером виборчого марафону є колишній президент Себастьян Піньєра, який очолював країну з 2010 по 2014 роки. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на AFP. Згідно з останніми опитуваннями, за нього готові віддати свої голоси близько 40% чилійських виборців. В ході передвиборної кампанії правоцентрист Піньєра піддав різкій критиці політику чинного уряду соціалістів в Чилі. Він пообіцяв подвоїти темпи зростання економіки за рахунок створення умов для залучення інвестицій, перегляду бюджетних витрат, а також зниження податків, якими обкладаються компанії. Одночасно з президентськими виборами в Чилі проходять вибори парламентські. Вони стануть першими після прийняття в 2015 році закону про збільшення місць в обох палатах парламенту: з 38 до 50 - в Сенаті і зі 120 до 155 - в Палаті депутатів. За підсумками недільного голосування склад нижньої палати парламенту оновиться повністю. Крім того, чилійцям належить вибрати 23 сенаторів. В даний час більшість в обох палатах належить правлячій коаліції «Нова більшість».

💬 Последние комментарии
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.
Елена
Кто-то там сказал что рост ВВП России с 1991 года вырос на 30% , Роджер сказал что это двигатели прогресса,и это в первую очередь не в пользу промышленности,а в пользу природных ресурсов,это вэлыкэ досягнення,просто супер, Роджер дебил дебилом, ещё и как человек подонок плохо относящийсяк простым трудягам,считающиф их ленивыми неудачниками,что можно сказать о таком персонаже,вот потому я его так и люблю,в Китае как говорится всё происходит под чутким управлением руководящей и направляющей,чтобы там Роджер не говорил.