Вибори в Естонії: домінують три політичні сили

На парламентських виборах, що відбудуться в Естонії цієї неділі, лідерські позиції мають, відповідно до результатів останніх опитувань, зайняли одразу три політичні сили.

Про це повідомляє AFP. «У передвиборчих перегонах в Естонії із 25,7% голосів домінує Партія реформ, яку очолює колишня ліберальна депутатка Європарламенту Кая Каллас. Одразу за нею – партія «Центр» на чолі з нинішнім прем’єром Юрієм Ратасом, якій прогнозують 24,7% голосів виборців. А на третьому місці – права Консервативна народна партія Естонії, яка за останній час збільшила свій рейтинг удвічі – до 21,3%», - йдеться в повідомленні. Варто зазначити, що Консервативна народна партія Естонії змогла суттєво збільшити свою популярність завдяки антиімміграційній риториці та популістським соціально-економічним обіцянкам. Як відомо, естонський вищий законодавчий орган налічує 101 депутата, тож у разі проходження в нього, за підсумками недільних виборів, більш як п'яти політичних сил, формування правлячої коаліції значно ускладниться.

💬 Последние комментарии
Елена
Значит всё это вина КпСС?згачит вме пороки здесь от коммунистов и больше не от кого,до них этих пороков на Земле не было?у меня всё,свобвобы Луночка,те копали Чёрное море, идите копайте другое,то ваше будет,вы с ними одного ума,и то наверное у них трохи больше будет.
Луна -2
Кто кого притягивает? Если все это правда -Бывшие партработники что на Украине -Кравчук , что в Казахстане - ..что не пользовались своим положением , так что ли?НУ , СОГЛАСНА у КРАВЧУКА ВСЕГО ПЯТЬ ЛЕТ БЫЛО ПОСЛЕ _А у Назарбаева -все тридцать лет правил страной -у НЕГО В Лондоне -недвижимость. да еще какая- знаменитая улица Бейкер -стрит с домом - где жил Шерлок Холмс - записанная на дочь и внуков .-Что скажешь ,это трудов праведных ?
угу
Восьмой год пошел как рагули не спят.
вот это шаман
аж страшно
ага
восьмой год пошел. смельчаки проснулись.
конечно возможно
вы в наперстки играли?
не удивлюсь
если со дна поднимут грубую китайскую копию F35. и то простительно - за неделю лучше не успели.