www.unn.com.ua11 авг.

Вибух стався на заводі біопалива в Бразилії

Вибух великого резервуара з етанолом привів в суботу до пожежі на заводі з виробництва біопалива в бразильському місті Нова-Индепенденсия (південно-східний штат Сан-Паулу). Про це повідомив телеканал Globo з посиланням на місцеву пожежну службу, передає УНН. За попередньою інформацією, горить сховище етанолу, в якому на момент інциденту перебували близько 30 тис. тонн палива. За даними пожежної служби, резервуар розрахований на зберігання 64 млн. літрів етанолу. За інформацію видання, вибух скоріш за все стався через поломку кришки бака. Прибулі на місце 18 пожежних розрахунків намагаються локалізувати полум'я і не дати йому перекинутися на інші розташовані поруч аналогічні об'єкти. Гасіння самого загоряння неможливо за відсутності спеціальної піни. Для того, щоб паливо в цистерні повністю вигоріло, може знадобитися до декількох днів, вважають представники екстрених служб. Прес-служба підприємства повідомила про відсутність жертв і постраждалих в результаті інциденту, причини якого з'ясовуються. Даних про оцінки можливої шкоди не наводиться.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!