ukrinform.ua18 нояб.

Відставка Мугабе: у столиці Зімбабве ветерани війни зібрали велелюдну акцію

У столиці Зімбабве Хараре проходить багатотисячна акція за відставку президента країни Роберта Мугабе. Про це повідомляє The Guardian. "Десятки тисяч людей зібралися в центрі Хараре, щоб закликати до відставки Роберта Мугабе", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, суботній марш був організований впливовими асоціаціями, які представляють ветеранів колишньої визвольної війни британської колонії. Протестувальники вийшли в центр Хараре з національними прапорами і плакатами із закликом до Мугабе скласти повноваження.

За словами колишнього міністра внутрішніх справ та ветерана визвольної війни Думісо Дабенгви, 99 відсотків людей хочуть, щоб Мугабе пішов у відставку. Як повідомлялося, політична криза в Зімбабве загострилася, очевидно, на тлі питання, хто стане наступником 93-річного Роберта Мугабе, котрий перебуває при владі в країні вже 37 років. Очікувалося, що чинний глава держави може передати владу своїй 52-річній дружині Грейс. 7 листопада в відставку відправили віце-президента країни Еммерсона Мнангагву, якого також вважали одним із ймовірних наступників Мугабе. Військові в ніч на середу, 15 листопада, оголосили, що беруть під контроль ситуацію в країні. У п'ятницю, 17 листопада, Мугабе, якого утримують під домашнім арештом військові, зустрівся з генералами для переговорів у столиці Хараре.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»
Весёлый Роджер
«Порошенко, только выйдя из аэропорта, образно говоря, помочился на лицо Зеленскому. Дело в том, что Порошенко – это полное ничтожество и вор. Но когда ничтожество может осуществить подобное, то кем же тогда является Зеленский? Он просто проиграл эту кампанию», – отметил политик и медиаэксперт Анатолий Шарий.