Виявлено близько 80 тіл жертв авіакатастрофи Ту-154 поблизу Сочі

Знайдено великі частини фюзеляжу, а також правий двигун літака.

Як повідомляє «Интерфакс» з посиланням на джерело в оперативному штабі на місці катастрофи, близько 80 тіл було виявлено на дні та поверхні Чорного моря. Також є інформація, що під час пошукової операції знайдено великі частини фюзеляжу та правий двигун літака. Офіційного підтвердження цих даних поки немає. У Міноборони РФ також заявили про повне обстеження надводної поверхні в зоні пошуку, а також огляд семи з 15 секторів дна. Як повідомлялося раніше, причиною катастрофи Ту-154 поблизу Сочі могли бути перевантаження і вихід з ладу техніки. Інформація від свідків та інші об’єктивні дані, які було отримано під час розслідування, свідчать про те, що літаку не вдалося набрати висоту. Ту-154 російського Міністерства оборони розбився вранці 25 грудня в Чорному морі на сьомій хвилині польоту. На його борту перебувало 92 людини. За попередніми даними, ніхто не вижив. Літак летів із Сочі до Сирії. Більшість пасажирів були артистами ансамблю імені Александрова, вони повинні були виступити на честь Нового року перед російськими військовими.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи