ВМС вперше отримали нове рятувальне судно

Військово-морські сили України вперше поповнилися аварійно-рятувальним судном Олександр Охрименко. Міністерство інфраструктури передало Військово-морським силам аварійно-рятувальне судно Олександр Охрименко. Про це повідомляє прес-служба Міноборони. «Подібного універсального судна в національних ВМС ніколи не було», — розповів начальник пошуково-рятувальної служби управління оперативного (бойового) забезпечення штабу Командування ВМС капітан 1-го рангу Олексій Нестеров. За його словами, судно доцільно застосовувати для забезпечення всього спектра водолазних, суднопідіймальних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідних та інших спеціальних робіт. Судно також можна використовувати у заходах протимінного забезпечення в акваторіях Азово-Чорноморського регіону, а це пошук, ідентифікація і знешкодження вибухонебезпечних предметів. Раніше повідомлялося, що для флоту закупили німецькі гідроакустичні станції. Україна відмовилася від закупівлі для ВМС вітчизняних станцій Тронка на користь німецьких.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...