24tv.uaDec 27

Як поліцейський на Львівщині врятував жінку, ризикуючи життям

У містечку Жовква на Львівщині поліцейський, повертаючись ввечері зі служби, врятував життя жінці. Коп помітив, як невідомий із ломом у руках намагається вдарити когось, поваленого на землю.

Надія Матіяш пригадує, того вечора поверталась з роботи. Та несподівано її штовхнув невідомий і потягнув у яр. Працівник поліції, який у цей момент, повертався після служби до дому, почув крик. Андрій Креховець побачив, як чоловік стоїть над жінкою з ломом. Попри те, що поліцейський не мав при собі зброї, йому вдалося затримати нападника та викликати колег. Злочинця затримали. Як з'ясувалося, у нього уже є судимість за зґвалтування неповнолітньої доньки. Однак він був достроково звільнений. Та поведінка, схоже, не виправилась. Надія Матіяш стверджує, нападник хотів її вбити, адже про гроші не питав, у пакунках мала лише їжу. Появу поліцейського жінка вважає справжнім чудом. Натомість, Андрій не вважає свій вчинок надзвичайним. Це обов’язок кожного громадянина, насамперед поліцейського, – зазначає Андрій Креховець. Додамо, що нападнику загрожує до семи років позбавлення волі. Йому інкримінують розбій.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!