Які спеціальності найбільше цікавили українських абітурієнтів-2018

Яке обличчя українських професіоналів буде в Україні за 6-7 років можна зрозуміти на основі аналізу трендів цьогорічних інтересів вступників. Топ-спеціальностями, найбільш популярними серед абітурієнтів цього року, були традиційно гуманітарні напрямки і фактичного жодного напряму з технічної сфери. Зокрема, за даними Міністерства освіти та науки України, перші три рядочки в рейтингу посіли: Стоматологія, Міжнародне право та Міжнародні відносини. Сюди прохідний бал цьогоріч склав - понад 192 (з 200 можливих балів). «Торік найбільший прохідний бал був на «Стоматологію» – майже 197. У лідерах також була низка міжнародних спеціальностей, «Фармація», «Політологія», окремі спеціалізації «Філології». Цього року ми бачимо певні зміни, але вони незначні – в лідерах здебільшого залишаються ті ж спеціальності», – розповів генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров про тренди вступної кампанії-2018. Єдиною зміною, що цього разу до ТОПу повернулася Журналістика. Це викликано тим, що сюди скасували творчий конкурс, що забезпечило приріст конкурсного бала. Отже, продовжують наш рейтинг індіани джонси та майбутні генії дипломатії: Міжнародні економічні відносини, Журналістика, Політологія, Менеджмент соціокультурної діяльності, Історія та археологія. Вже традиційно в цьому топ-переліку низка спеціалізацій «Філології» – китайська, шведська, японська та інші мови. Сюди абітурієнтам треба було набрати понад 185 балів. Скільки взяли на бюджет Отже, за державним та регіональним замовленням вчитимуться 58 тисяч 875 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування). Ця кількість була рекомендована до навчання на бюджеті, однак остаточно вона сформується вже згодом. Вступникам встановили дедлайн подачі оригіналів документів – до 18 години 6 серпня. Тож ще до 18 серпня буде остаточне форматування цього переліку. Кого можуть перевести на бюджет у наступну чергу Міністерство наголошує, що за всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є спеціальні умови на участь у конкурсі. Зокрема, першою категорією переведення незалежно від конкурсного бала є діти загиблих захисників України. Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, внутрішньо переміщені особи тощо. Прикметно, що третина бюджетних місць зосереджена в Києві. За словами голови підкомітету з питань вищої освіти парламентського комітету з питань науки і освіти Олександра Співаковського, тут важливо, що подібний магнетизм столиці призводить до «інтелектуального знелюднення» інших регіонів країни.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....
Коля
С головой не все точно!!!! Убогая дура!!!
тость
все революции мутили активисты-евреи. разделяй и властвуй - основа бизнеса-власти.
Сэдий Пэдро
Наша компания пропонуэ знижку на видпочинок та оздоровлення 90% для украйинцив !!!
е
ну то что у них есть"план" и они его курят это по-моему не поддается сомнению...
гость
Ну вот. А нам все рассказывали, что зто инфузория "туфелька" вдруг решила изменяться в разных видах, чтобы стать то деревом, то динозавром, то обезьяной. )))
Сэдий Пэдро
Скиньте локацию в Туреччини