Японія вимагає повної денуклеаризації КНДР

Денуклеаризація Північної Кореї має бути повною, заявив глава МЗС Японії Таро Коно під час зустрічі зі своїми колегами Майком Помпео (США) і Кан Ген Хва (Південна Корея). Про це повідомляє агентство Kyodo. "Політика трьох країн об'єднується в напрямку реалізації повного, що піддається перевірці і незворотного видалення всієї зброї масового знищення з Північної Кореї, а також балістичних ракет", - сказав японський міністр. Телеканал NHK. передає, що Коно також наголосив на необхідності забезпечити доступ фахівцям МАГАТЕ до ядерних об'єктів Пхеньяна. Як повідомляє Japan Times, на зустрічі глав МЗС США, Японії і Південної Кореї обговорювалися заходи з ліквідації північнокорейської ядерної зброї, проте конкретних результатів не наводиться. Раніше, 7 липня, КНДР розкритикувала "односторонні і грабіжницькі" вимоги США з денуклеаризації, назвавши їх такими, що суперечать духу саміту північнокорейського і американського лідерів в Сінгапурі в середині червня. Зустріч Кім Чен Ина і Дональда Трампа відбулася 12 червня. На ній обидва лідери підписали угоду щодо розвитку двосторонніх відносин і об'єднання зусиль з досягнення миру на Корейському півострові. Кім Чен Ин підтвердив готовність ліквідувати ядерну зброю.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...