З дна Балтійського моря зникла німецька підводна обсерваторія

Німецька підводна обсерваторія зникла з дна Балтійського моря. Про це йдеться в повідомленні на сайті Центру океанічних досліджень ім. Гельмгольца (GEOMAR), пише УНН. Зв’язок з обсерваторією перервалася 21 серпня. Спочатку вчені припускали, що виникли проблеми зі зв’язком, однак пізніше водолази виявили пропажу обсерваторії, виявивши на морському дні тільки обірваний кабель. Експерти виключили версію, що станцію могло віднести течією, оскільки вона складалася з двох блоків, які важили 550 і 220 кг відповідно. Подібна підводна обсерваторія коштує близько 300 тисяч євро (близько 22 млн рублів), говориться в повідомленні. Дослідницька станція була встановлена в грудні 2016 року в забороненій для судноплавства зоні біля узбережжя Німеччини. З її допомогою фахівці збирали дані, в тому числі про температуру, вміст поживних речовин, кисню і хлорофілу, які дозволяли оцінити екологічний стан південно-західної ділянки Балтійського моря. Також обсерваторія могла вимірювати додаткові показники, такі як швидкість течії і концентрація метану на морському дні.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»