Зеленський створив новий національний парк

Чинний президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення національного природного парку "Кремінські ліси". Документ було опубліковано на офіційному сайті глави української держави. Указ Зеленського скасував рішення третього українського президента Віктора Ющенка про створення НПП "Сіверсько-Донецький", який у 2010 році за часів перебування при владі Віктора Януковича визнав незаконним Вищий адміністративний суд. Територія новоствореного парку включає в себе 7269 гектарів земель державної власності. Цим указом глава української держави підтримав пропозицію уряду щодо утворення та забезпечення належного функціонування адміністрації НПП "Кремінські ліси" у сфері управління Держлісагентства. Окрім того, Зеленський вніс зміни до указу п'ятого президента Петра Порошенка про розширення меж території нацпарку "Олешківські піски". До території парку було включено 3650,7 гектара земель державної власності. Документ набирає чинності з дня його опублікування.

💬 Последние комментарии
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...
е
Чудо, открывай конституцию Украины, ст. 10, читай-думай.. И пока представители Украины нарушает свою собственную конституцию и не несут за это НИКАКОЙ ответственности твой вопрос не к месту совершенно... Мало тебе одной этой статьи? Так есть еще куча нарушений в том числе и УПК Украины, за которые НИКТО не ответил..... Хочешь законности, начинай сам соблюдать ВСЕ законы, вине только те которые нравятся...
Каменяр
Для того, щоб зрозуміти, хто розпочав війну в Україні, необхідно відповісти на одне питання: звідки прийшов Гиркин з ДРГ, куди від втік коли припекло і хто дав йому зброю.