Политикаsuspilne.media17 нояб.

5 кандидатів у нардепи по 184-му округу не подали остаточні фінансові звіти — ЦВК

nk_hauz/GbMLBw57g.jpeg

Центральна виборча комісія оголосила попередження п’яти кандидатам у народні депутати України, які зареєстровані в одномандатному виборчому округу на Херсонщині №184 на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року.

Про це йдеться на сайті руху ЧЕСНО.

Остаточні фінансові звіти не надійшли від п'яти кандидатів:

  • Баркаренка Олега Георгійовича;
  • Лагути Геннадія Васильовича;
  • Лазаревої Тетяни Василівни;
  • Помазана Андрія Сергійовича;
  • Пономарьова Олександра Євгеновича.

Також на 184-му окрузі проміжні звіти вчасно не подали четверо кандидатів: Лагута Геннадій Васильович (самовисування), Тетяна Лазарева (“Миколаївці”), Андрій Помазан (“Нові обличчя”) та Олександр Пономарьов (“Блок опозиційних сил”).

Окрім попередження від ЦВК, кандидати можуть отримати більш серйозні наслідки у вигляді адміністративних протоколів. Їх складає та направляє до суду Національне агентство з питань запобігання корупції.

За повідомленням ЧЕСНО, у НАЗК підтвердили, що відповідні матеріали отримали від ЦВК й наразі з'ясовують всі обставини. Крім цього, кандидати були зобов'язані відкривати виборчі фонди, однак це зробили не всі, а отже не може бути й звіту.

За невідкриття рахунку передбачено лише попередження від ЦВК. Станом на 17 листопада відомо, що мав відкритий рахунок виборчого фонду, але не подав остаточний фінансовий звіт Олег Баркаренко (184 округ).

Що відомо

  • 31 жовтня в Україні відбулися проміжні вибори народних депутатів на 184-му окрузі.

Від Херсонщини у Верховну Раду пройшов кандидат від партії "Слуга народу" Сергій Козир.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи