Политикаwww.eurointegration.com.uaFeb 1

5 північних країн Європи запустять спільну електронну ID-картку

nk_hauz/-lzvnchoxvpbpuaqgexa.jpg

Два фінські міністри зі Шведської народної партії Фінляндії, Анна-Майя Генрікссон та Томас Бломквіст, наполягають на швидшому впровадженні електронного посвідчення особи, яке діятиме у Фінляндії, Швеції, Данії, Норвегії та Ісландії в рамках урядових планів із цифровізації.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Запровадити спільне для 5 країн посвідчення особи вперше рекомендувала Північна рада у 2017 році. Пропозиція стане новим кроком у розвитку давніх традицій громадян у регіоні, яким вже дозволено подорожувати та мешкати в інших північних країнах.

Наразі Данія та Норвегія досягли найбільших успіхів у технологічних підготовчих роботах.

Північний паспортний союз розвивався в три етапи.

Данія, Норвегія, Швеція та Фінляндія скасували паспорти для подорожей між країнами в 1952 році. Через два роки угода розширилася, щоб громадяни могли мешкати та працювати в будь-якій з країн без дозволу на проживання чи роботу. У 1966 році Ісландія приєдналася до союзу, щоб отримати користь від угоди.

💬 Последние комментарии
Джаффар Дудаев
Черному повелителю сильнейшей армии мира нужно проверить квалификацию украинских чиновников, а то деньги американских налогоплательщиков будут снова пущены по ветру и зарыты в песок, как это недавно случилось в Афганистане.
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА ОТСНОШАЛ - 5:0 !!!
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун