Политикаiviche.com19 окт.

5 політичних партій попалися на фіктивному фінансуванні

nk_hauz/-mk0-j-oyeeeerhzq_p8.jpg

Деякі партії в цьому році взагалі не подавали фінансовий звіт

Нацполіція відкрила кримінальне провадження щодо 5 партій, які підозрюються у наявності фіктивних спонсорів. Про це повідомила в ефірі «Громадського радіо» очільниця департаменту запобігань політичній корупції НАЗК Ганна Чорнуцька.

«Перевіряємо через бази даних і порівнюємо сукупний дохід за 3 роки з тим внеском, який вони робили, якщо сукупний дохід був 0, а тут людина внесла 200 тисяч як внесок у діяльність політпартії – то ми говоримо про те, що ми вбачаємо ознаки кримінального правопорушення. На сьогодні у нас по 5 політичних партіях відкрито 1 кримінальне провадження Нацполіцією. Це такі політичні партії як ОПЗЖ, «Бджола», «Партія Шарія», «Нацкорпус» і «Євросолідарність», – розповіла вона.

«Насправді мова йде не про передвиборчу агітацію, бо звіти такого плану щодо місцевих виборів НАЗК не перевірятиме. Ми кажемо про звіти політичних партій, які подаються на постійній основі щоквартально», – уточнила Чорнуцька.

За її словами, багато партій досі не подали свої фінансові звіти (згідно із законом, у період пандемії партіям дозволено їх подавати 1 раз на квартал, а після завершення карантинних заходів – у 40-денний термін).

«На сьогодні існує проблема, що деякі партії у жовтні не подали свої звіти навіть за 1 квартал 2020 року. І це велика проблема. У більшості випадків у них не подані звіти за 1 і 2 квартал», – зазначили у НАЗК.

Нагадаємо, в Україні на одне «мерське місце» в середньому претендує сім осіб.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
И чём известил известный американский вирусолог и иммунолог доктор Роберт Мэлоун (Dr. Robert Malone).
е
Елена, это то самое развитие по указке америкосов, о котором ты тут вякаешь? да, продажная??
е
а это вопрос к Елене - он ее гэрой и кумир...
Макс
А "для организаторов «пандемии», локдаунов и так называемой вакцинации Роберт Мэлоун является одним из самых опасных противников. ... три основных принципа: уважение к людям, милосердие, справедливость. Указаны три основных аспекта применения этих принципов: информированное согласие, оценка рисков и преимуществ, выбор субъектов. ... ключевым средством для лечения был гидроксихлорохин. ... медики в 2020 году больше надежды возлагали на широко известные препараты гидроксихлорохин (ГКХ) и ивермектин. Они задолго до «пандемии» были зарегистрированы как соответственно противомалярийное и антипаразитарное средства. По сведениям Мелоуна, пионером использования ГКХ стал американский доктор Владимир Зеленко, в штате Нью-Йорк, он вылечил этим препаратом сотни своих пациентов".
е
Так говоришь нет неприкасаемых? Медведчуку по АНАЛОГИЧНЫМ обвинениям сразу домашний арест присудили, а тут гуляй Петя?)) так он сейчас опять куда-нибудь поедет в "запланированную" поездку и НИЧЕГО ему не будет... шо не так, БРЕХЛО??? ТАК!
гость
НЕ ДАТЬ Порошенко-убийце детей Донбасса – не дать никакой возможности уйти от справедливого и неотвратимого суда. … Участники (авторы публикаций и комментирующие)! Уже восьмой год происходит военное противостояние на Донбассе. А до сих пор Порошенко-негодяй не в тюрьме… как это понимать?
Гость
Дожили.