Политикаzak-kor.net27 февр.

А ось і відповідь: Супрун прокоментувала скандальний виступ Москаля

Дискусії навколо скандальної теми не вщухають. Глава МОЗу відповіла на різке в її бік висловлювання очільника Закарпаття. Водночас Уляна Супрун не підтвердила свої слова стосовно нерозмитнених вакцин. Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на емоційні слова глави Закарпатської обласної держадміністрації Геннадія Москаля на її адресу. Свій коментар вона озвучила на прес-брифінгу, передає кореспондент UA1. Так, на думку Супрун, реакція Москаля є свідченням низького рівня політики в Україні. "Ця реакція не є правильною, як у цивілізованому світі. Члени виконавчої влади не повинні так звертатись один до одного. Це дуже низький рівень української політики, коли дозволяється, щоб такі вислови були без реакції", – сказала Супрун. Очільниця МОЗу подякувала уряду за підтримку в цій ситуації. Водночас на запитання журналістів, чи дійсно інформація про нерозмитнені вакцини на Закарпатті є неправдивою, пані Супрун не відповіла. Нагадаємо, 22 лютого Москаль назвав виконувача обов'язків голови МОЗу Уляну Супрун "єб***тою", обурившись її словами про "контрабандні" вакцини від кору. Невдовзі після цього прем’єр-міністр Володимир Гройсман став вимагати вибачень. У відповідь на це Москаль заявив, що спершу має вибачитися Супрун за поширення недостовірної інформації про Закарпаття.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!